IzakTV

Strona główna » Kwalifikacje do Majora coraz bliżej! Valve zarzuca promocję na kapsuły!

Kwalifikacje do Majora coraz bliżej! Valve zarzuca promocję na kapsuły!

Autor: Michał Maćkowski
Valve

Dzisiaj w nocy Valve poinformowało o zbliżających się kwalifikacjach do Majora. Oprócz tego twórca gry zarzucił także promocję na kapsuły z eliminacji z poprzedniego roku.

Wszyscy pewnie liczyli na promocję operacji Broken Fang, jednak musimy Was nieco zmartwić. Valve tej nocy poinformowało nas o zbliżających się wielkimi krokami kwalifikacjami do najbliższego Majora, który przypomnijmy ma odbyć się w Sztokholmie. W ciągu najbliższych dni deweloperzy mają ogłosić szczegółowe informacje na temat eliminacji w poszczególnych regionach.

Jednak oprócz tego Valve zarzuciło także promocję na kapsuły z poprzednich eliminacji do Majora, które jak wiemy były nieco niepotrzebne. Major w tamtym roku został odwołany ze względu na pandemię koronawirusa, a eliminacje i tak zostały rozegrane wcześniej. Z tego powodu twórcy wprowadzili do gry kapsułki, które od teraz są w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jedna kapsuła to koszt wyłącznie 0,99 groszy, co na pewno skusi wielu graczy do kupna.

Kapsułki to dobry sposób na zarobek, bowiem często naklejki drużyn jak i zawodników przewyższają koszt samej kapsuły. Naklejki możecie zakupić w menu gry.