IzakTV

Strona główna » Last Rites wkracza na scenę VALORANTA! W składzie m.in. tecek

Last Rites wkracza na scenę VALORANTA! W składzie m.in. tecek

Autor: Marcin Kapusta

Last Rites to kolejna organizacja e-sportowa, która inwestuje w nową produkcję od Riotu. W nowym zespole znajdziemy takie osobowości jak Karol “tecek” Kapczyński czy Miłosz “miloszek” Narodzonek!

Last Rites to drużyna znana przede wszystkim ze sceny CS:GO, która brała udział m.in. w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski 2020, gdzie uplasowała się na 9/12 lokacie.

Tecek podczas swojej kariery w Counter-Strike’u reprezentował takie formacje jak ESC Gaming, Venatores, x-kom Team czy Izako Boars. Jego największe osiągnięcie przypada na rok 2018, gdy wraz z x-kom Teamem triumfował na Good Game League. Karol ostatnie miesiące kariery spędził w czeskim Brute, gdzie był analitykiem, a następnie występował jako gracz.

W składzie wylądował również Miłosz “miloszek” Narodzonek, który w przeszłości grał pod banderą takich organizacji jak Pompa Team czy Warriors Team. 21-latek rywalizował ostatnio w otwartych kwalifikacjach do Minora na ESL One: Rio, gdzie jego drużyna zajęła 9/16 miejsce w klasyfikacji końcowej.

Przemek “zapp” Grynis znany jest głównie z epizodu w Last Rites, gdzie był aktywnym zawodnikiem sekcji CS:GO. Ostatnie dwa miejsca w zespole zajęli Adrian “Silky” Gromyko oraz Szymon “jms” Kurkowski, którzy w przeszłości również próbowali swoich sił w produkcji od Valve.

Skład Last Rites w VALORANCIE prezentuje się następująco:

  • Karol “tecek” Kapczyński
  • Miłosz “miloszek” Narodzonek
  • Przemek “zapp” Grynis
  • Szymon “jms” Kurkowski
  • Adrian “Silky” Gromyko