IzakTV

Strona główna » Legenda Natus Vincere w nowej organizacji!

Legenda Natus Vincere w nowej organizacji!

Autor: Paweł Wilk

Były prowadzący Natus Vincere i legenda ukraińskiego Counter-Strike nie zamierza kończyć swojej przygody z produkcją Valve. Wczoraj Melbet Team zakontraktowało ekipę Sergey’a “starixa” Ischuka.

Starix już od dwóch lat nie jest związany z Na’Vi i swoją karierę kontynuuje w innych drużynach. Najpierw zaczęło się nieźle, bo Ukrainiec wylądował w Team Spirit, które na scenie nie było anonimowe. Niestety dla niego i pozostałych zawodników, ani w Spirit, ani pod banderą k1ck eSports Club nie udało się przebić nawet do średniego poziomu. W kolejnych latach Ischuk próbował swoich sił w różnych miksach, ale też ciężko było się dopatrzyć sukcesów. Być może karta odwróci się pod tagiem Melbet Team, gdzie starix skompletował całkiem ciekawy skład.

Szczególnie tyczy się to dwóch Rosjan – Antona “tonyblacka” Kolesnikova i Vadima “DavCosta” Vasilyeva. Ten pierwszy grał w barwach Vega Squadron na dwóch Majorach w Katowicach i Londynie, natomiast DavCost wraz z VS także pojawił się w stolicy województwa Śląskiego. Uzupełnieniem kadry są dwaj mniej rozpoznawalni strzelcy – Aleksandr “TRAVIS” Timkiv oraz Dmitriy “propleh” Senigov.

Nowy skład Metlbet Team:

  • Sergey “starix” Ischuk
  • Anton “tonyblack” Kolesnikov
  • Vadim “DavCost” Vasilyev
  • Dmitriy “propleh” Senigov
  • Aleksandr “TRAVIS” Timkiv