IzakTV

Strona główna » Lemondogs przeszło metamorfozę! W składzie pojawił się twist, MODDII i znajder

Lemondogs przeszło metamorfozę! W składzie pojawił się twist, MODDII i znajder

Autor: Krzysztof Sarna

Skład Lemondogs uległ całkowitej odmianie. W nowym zestawieniu pojawili się doświadczeni gracze w postaci Simona “twista” Eliassona, Andreasa “MODDII” Fridha oraz Andreasa “znajdera” Lidnberga. 

Lemondogs to szwedzka organizacja, o której dotychczas za wiele nie słyszeliśmy, ale teraz może się to zmienić. To za sprawą aranżacji trzech nowych zawodników, z których dwójka to weterani.

Nowymi nabytkami okazali się: Andreas “⁠MODDII⁠” Fridh, Andreas “⁠znajder⁠” Lindberg oraz Simon “⁠twist⁠” Eliasson. Pierwsza dwójka występowała w przeszłości we Fnatic, jednak nie w tym samym czasie. znajder jednak wygrał Majora, a mowa tu o DreamHacku Winter 2013. Później grał pod banderą HellRaisers czy GODSENT, jednak nie udało mu się zdobyć niczego konkretnego. Z kolei Fridh wygrywał takie turnieje jak International Gaming League 2016, Games Clash Masters 2018 czy TOYOTA Masters Bangkok 2018 wraz z Heroic. Wydaje się jednak, że duet doświadczonych zawodników lata świetności ma za sobą. Co więcej, znajder swoje ostatnie spotkanie rozegrał w kwietniu 2019 roku, podczas gdy MODDII w grudniu 2018.

Trzecim zawodnikiem został twitst, który takiej przerwy od gry nie miał. Eliasson na początku lutego rozstał się z Ninjas in Pyjamas po tym, jak bronił barw tej drużyny od września 2019 roku. Wraz z NiP-em sięgnął po wicemistrzostwo BLAST Pro Series: Copenhagen 2019 oraz po trzecie miejsce BLAST Pro Series: Global Final 2019. 

W tej sytuacji skład Lemondogs prezentuje się następująco:

  • 🇸🇪Jerry “⁠xelos⁠” Råberg
  • 🇸🇪Jonas “⁠hemzk9⁠” Rantamäki
  • 🇸🇪Simon “⁠twist⁠” Eliasson
  • 🇸🇪Andreas “⁠MODDII⁠” Fridh
  • 🇸🇪Andreas “⁠znajder⁠” Lindberg