IzakTV

Strona główna » LOBANJICA także zawalczy na Fame MMA? Poznaliśmy potencjalnego rywala pashy?

LOBANJICA także zawalczy na Fame MMA? Poznaliśmy potencjalnego rywala pashy?

Autor: Michał Maćkowski

Czyżby kolejny esportowiec miał wystąpić na Fame MMA? Według udostępnionego zdjęcia na Instagramie, Nikola “Lobanjica” Mijomanović otrzymał wiadomość od Wojtka Goli,  jednego z włodarzy federacji. 

O esportowcach na Fame MMA mówi się już od dłuższego czasu. Na jednej z następnych gal z pewnością zobaczymy Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego, który tak naprawdę czeka już na rywala. Znanym nam wszystkim papito najprawdopodobniej zawalczy w klatce i będzie to jeden z najgorętszych debiutów! Przypomnijmy, że Jarek otrzymał propozycję walki z Kacprem Błońskim, lecz różnica wagowa była zbyt duża, przez co były gracz Virtus.pro podziękował za walkę i pogratulował niedoszłemu rywalowi odwagi.

Dzisiaj natomiast na Instagramie profesjonalnego zawodnika CS:GO i aktualnie streamera – Nikoli “Lobanjica” Mijomanović,  pojawiła się ciekawa informacja. Wojtek Gola, jeden z włodarzy federacji FAME MMA napisał do zawodnika z Czarnogóry, czy byłby zainteresowany walką na gali! Nie wiemy na ten moment kto mógłby być rywalem Lobanjicja i oczywiście nie wykluczone, że po drugiej stronie klatki stanąłby Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski. Jednak nie wiemy, jaka różnica wagi dzieli obydwóch Panów, a po zdjęciach możemy wywnioskować, że Lobanjica jest nieco większy od pashy.