IzakTV

Strona główna » Logitech G ogłasza wsparcie spersonalizowanego dźwięku przestrzennego od Embody

Logitech G ogłasza wsparcie spersonalizowanego dźwięku przestrzennego od Embody

Autor: Marcin Skrętkowicz

Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i Embody, firma specjalizująca się w rozwiązaniach zapewniających dźwięk przestrzenny, ogłosiły dostępność technologii Immerse™ dla kilkunastu zestawów słuchawkowych Logitech G. ImmerseTM to nowa platforma technologii audio, która w połączeniu z zestawem słuchawkowym Logitech G zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe w grach. Bezpłatna 14-dniowa wersja próbna jest dostępna do pobrania już dziś na stronie internetowej Embody.

Naszym celem jest zapewnienie graczom niezrównanej technologii i innowacji, aby otrzymali jak najlepsze wrażenia z gry – powiedziała Tiffany Beers, szefowa działu innowacji w grach i inżynierii dźwięku w firmie Logitech G. Połączenie zestawu słuchawkowego Logitech G z unikalną technologią dźwięku Immerse™ sprawia, że jesteś tak blisko gry, jak to tylko możliwe. Nasz sterownik Pro-G wiernie odtwarza dźwięk w grze, a Embody personalizuje jego przetwarzanie przez sprzęt Logitech G, aby brzmiał idealnie tak, jak Ty tego oczekujesz.

ImmerseTM wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego oraz analizy danych, aby stworzyć model układu słuchowego użytkownika na podstawie zdjęcia ucha zrobionego telefonem komórkowym. To wszystko zajmuje mniej niż 60 sekund. Dzięki anatomicznemu modelowi Immerse™ dostarcza dźwięk z oszałamiającą dokładnością. Spersonalizowane ustawienia dźwięku przestrzennego przenoszą użytkownika w samo centrum akcji, dzięki czemu może usłyszeć dokładną lokalizację wrogów na mapie.

Wyzwanie związane z dostarczeniem przestrzennego dźwięku za pomocą zestawów słuchawkowych trapi nas już od dziesięcioleci. Fałdy i kształt ucha zewnętrznego są unikalne dla każdego z osobna i zmieniają sposób, w jaki słyszymy otaczające nas dźwięki. Stąd potrzeba stworzenia unikalnego rozwiązania Personalized Spatial Audio, powiedział Kapil Jain, CEO Embody. Z Immerse™ dźwięk stworzony jest dla Ciebie, a nie dla mas. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Logitech G, aby wprowadzić tę innowacyjną technologię do gamingowych zestawów słuchawkowych na całym świecie.

Ceny i dostępność

Usługa Immerse™ obejmuje dostęp do najnowszych wersji oprogramowania za pośrednictwem 3 elastycznych modeli subskrypcji, w tym subskrypcji miesięcznej w wysokości 2,99 USD rocznie, 14,99 USD, lub pięcioletniej subskrypcji w wysokości 39,99 USD. Immerse™ można pobrać ze strony internetowej Embody.

Logitech G

Logitech G, marka należąca do Logitech International, jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu do gier komputerowych i konsolowych. Logitech G oferuje graczom wszystkich poziomów klawiatury, myszy, zestawy słuchawkowe, podkładki pod mysz i kontrolery – jest to możliwe dzięki innowacyjnemu wzornictwu, zaawansowanym technologiom i głębokiej pasji do gier. Firma Logitech International, założona w 1981 roku, z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii, jest szwajcarską spółką publiczną notowaną na szwajcarskiej giełdzie SIX (LOGN) oraz na rynku Nasdaq Global Select Market (LOGI). Znajdź Logitech G na logitechG.com, blogu firmy lub @LogitechG.

Immerse™ wspiera następujące zestawy słuchawkowe Logitech G.

 • G231 Prodigy Gaming Headset
 • G233 Prodigy Gaming Headset
 • G332 Gaming Headset and G331 Gaming Headset
 • G432 Gaming Headset and G431 Gaming Headset
 • G433 Gaming Headset
 • G533 Gaming Headset
 • G633 Gaming Headset
 • G933 Gaming Headset
 • G635 Gaming Headset and G633s Gaming Headset
 • G935 Gaming Headset and G933s Gaming Headset
 • PRO Gaming Headset (2017)
 • PRO Gaming Headset (2019)
 • PRO X Gaming Headset