IzakTV

Strona główna » Lordi’s Cup: Izako Boars z tytułem!

Lordi’s Cup: Izako Boars z tytułem!

Autor: Patryk Głowacki
Izako Boars

Ostatni dzień zmagań w Lordi’s Cup przyniósł niespodziewane rozstrzygnięcia. Ostatecznie pierwsza edycja turnieju padła łupem Izako Boars.

Już mecz otwierający ostatni dzień zmagań przyniósł zaskakujące rozstrzygnięcia. Wydawało się bowiem, że faworyzowane Venatores postawi w nim kolejny krok w stronę zdobycia tytułu. Po pierwszej mapie wszystko szło po myśli Sebastiana “darka” Babińskiego i spółki, lecz z czasem sytuacja zaczęła się dla nich komplikować. Off-Mode Gray nie zamierzał odpuszczać, wygrywając traina. Decydujące pole gry przyniosło kibicom najwięcej emocji. Po 30. rundach ostatecznie to Off-Mode mógł cieszyć się ze zwycięstwa, dającego przepustkę do finału.

Off-Mode Gray – Venatores 2:1 (10:16 – overpass, 16:11 – train, 16:14 – mirage)

Łatwiej swojego rywala pokonali Izako Boars. “Dziki” też nie miały jednak łatwego zadania, gdyż rywalizowały ze swoimi pogromcami w grupie, czyli GamENERGY. Na półfinał Karol “repo” Cybulski, wraz z kolegami, wyciągnął wnioski z pierwszego pojedynku, co pozwoliło wygrać spotkanie bez straty mapy.

Izako Boars – GamENERGY 2:0 (16:10 – cache, 16:10 – nuke)

Wielki finał skumulował emocje podczas pierwszej mapy, gdzie obie drużyny rywalizowały ze sobą jak równy z równym. Ostatecznie minimalnie lepsi okazali się “iBoarsi”. Po chwili jednak “szarzy” zrewanżowali się swoim oponentom, dość łatwo zdobywając overpass na swoje konto. Podopieczni Piotra “izaka” Skowyrskiego nie pozwolili rywalom myśleć o zwycięstwie, całkowicie dewastując go na mirage.

Izako Boars – Off-Mode Gray 2:1 (16:14 – cache, 7:16 – overpass, 16:1 – mirage)

Tym samym “dziki” zgarnęły na swoje konto 10 000 złotych. Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Daniel “STOMP” Płomiński, dla którego jest to pierwsze takie wyróżnienie w karierze.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Izako Boars – 10 000 złotych
    2. Off-Mode Gray – 4000 złotych
    3-4. Venatores, GamENERGY – 1000 złotych
    5.8. Pompa Team.Black, SLAVGENT, Off-Mode Black, Evitas
    9-12. Vistula Eagles, Team Unicorns, Toxical, Beeasy Gaming