IzakTV

Strona główna » Lucker na pokładzie, AGO ROGUE gotowe na Ultralige

Lucker na pokładzie, AGO ROGUE gotowe na Ultralige

Autor: Paweł Wilk

Na kilka dni przed startem piątego sezonu Ultraligi poznaliśmy brakującego gracza AGO ROGUE, czyli srebrnego medalisty poprzedniej edycji. Marksmanem drużyny w nadchodzących rozgrywkach będzie Damian “Lucker” Konefał.

Dla 23-latka będzie to powrót na rodzime podwórko po rocznych występach w Vitality.Bee. We wiosennym sezonie La Ligue Française 2020 ekipa Polaka zajęła piąte miejsce i awansowała do play-offów, gdzie zajęła czwarte miejsce. Kilka miesięcy później Konefał i spółka co prawda wygrali Underdogs 2020, ale sukces przed nową edycją nie przyczynił się do lepszej gry w letnich spotkaniach LFL. Tam drugi skład Teamu Vitality zajął dopiero szóste miejsce.

Lucker wraca więc na rodzime podwórko, gdzie miał okazję reprezentować m.in. devils.one, z którym wygrał finały ESL EuroCup 2019 Finals i zagrał w drugim etapie głównej fazy European Masters 2019. Teraz angaż w AGO ROGUE może sprawić, że Konefał będzie miał okazję znowu sięgnąć po mistrzowskie tytuły. Podopieczni Johana “Klaja” Olssona są jednym z głównych faworytów piątej edycji Ultraligi.

Skład AGO ROGUE w piątek edycji Ultraligi prezentować się będzie następująco:

  • Jakub ”Sinmivak” Rucki – Top Laner
  • Lukas “Lurox” Thoma – Jungler
  • Chres “Chres” Laursen – Mid Laner
  • Damian “Lucker” Konefał – Marksman
  • Łukasz “Pyrka” Grześkowiak – Support
  • Johan “Klaj” Olsson – trener