IzakTV

Strona główna » m0NESY pożądanym kąskiem na scenie! Otrzymał oferty od wielu organizacji

m0NESY pożądanym kąskiem na scenie! Otrzymał oferty od wielu organizacji

Autor: Marcin Kapusta

Ilya “m0NESY” Osipov to bez wątpienia największy młody talent na scenie CS:GO. Nic więc dziwnego, że stał się pożądanym kąskiem wśród wielu czołowych organizacji!

Ostatnio w kuluarach pojawiły się doniesienia odnośnie dołączenia 16-letniego Rosjanina do G2 Esports. Według informacji renomowanego dziennikarza neLa, Natus Vincere zażądało za swojego wychowanka 200 tysięcy dolarów. Niemniej jeden z Samurajów, Nemanja “huNter” Kovać zdementował plotki o potencjalnych roszadach w drużynie.

Dziś były profesjonalny gracz i trener CS:GO, Aleksey “OverDrive” Biryukov poinformował, że m0NESY znalazł się w kręgu zainteresowań wielu innych gigantów esportowych. Mowa o compLexity Gaming, Fnatic, Evil Geniuses, FaZe, Liquid oraz MOUZ. Pierwsza z wyżej wymienionych organizacji nie posiada obecnie składu, jednakże może ona obrać kierunek wschodnioeuropejski. Tak bynajmniej twierdzi portal cybersport.metaratings.ru, który dotarł do źródeł sugerujących, że jej trykot przywdzieją Nikolay “mir” Bityukov i Leonid “chopper” Vishnyakov. Obecność Fnatic na tej liście może budzić zdziwienie, zważywszy na ostatnią formę brytyjsko-szwedzkiego zespołu. Zwyciężył on bowiem dwa turnieje, DH Open November 2021 oraz REPUBLEAGUE 2. FaZe i MOUZ mają za sobą fatalną passę, a Evil Geniuses nadal pozostaje zdekompletowane. Z kolei Liquid czeka ogromna rewolucja kadrowa. Z formacją łączeni są Richard “shox” Papillon oraz powracający z Valoranta Nicholas “nitr0” Cannella.