IzakTV

Strona główna » MAD DOG’S PACT brnie po ESEA Premier. Dziś kolejny sprawdzian

MAD DOG’S PACT brnie po ESEA Premier. Dziś kolejny sprawdzian

Autor: Krzysztof Sarna

W grze o awans do ESEA Premier liczy się jeszcze osiem drużyn. Tak się akurat składa, że w tym gronie jest drużyna z Polski, a mowa tu o MAD DOG’S PACT. Polacy na dobrą sprawę są w połowie drogi i dziś czeka ich kolejna wędrówka.

Po dwóch wygranych pojedynkach w play-offach 37. sezonu ESEA Advanced reprezentanci MAD DOG’S PACT zdecydowanie przybliżyli się do upragnionego awansu, a jednocześnie powrotu na zaplecze ESL Pro League. Jednak nie cieszmy się za wcześnie, bo przed formacją z Polski jeszcze trzy kroki.

A pierwszy z nich będzie miał miejsce już dzisiaj o godzinie 20:00. Wówczas podopieczni Vincenta “vinSa” Jozefiaka zmierzą się z Enterprise w ramach półfinału górnej drabinki. Można śmiało rzec, że czesko-słowacki kolektyw pozytywnie zaskoczył wygrywając z lepiej notowanym od siebie ONYX i Budapest Five. Przypomnijmy natomiast, że Rodzimy zespół pokonał DBL PONEY, a następnie Good Game.  

Doskonale wiemy, że nie jest to okres świetności PACT-u, który jest po zmianach. Jednak można w tym wszystkim dostrzec, że Kacper “darko” Ściera i jego kompani powoli wracają na właściwe tory. I tak też dzisiaj nie powinni mieć problemu ze 179. drużyną według światowego rankingu HLTV, podczas gdy oni sami witają się z pierwszą setką.

20:00 | MAD DOG’S PACT vs. Enterprise – BO3 [Transmisja]