IzakTV

Strona główna » MAD DOG’S PACT kontra EC Brugge w kwalifikacjach do piątego sezonu EDC

MAD DOG’S PACT kontra EC Brugge w kwalifikacjach do piątego sezonu EDC

Autor: Michał Maćkowski
MAD DOG'S PACT

Przerwa wakacyjna dla wielu zespołów ruszyła, więc i harmonogram spotkań z udziałem Polaków z każdym dniem maleje. Dzisiaj w akcji zobaczymy graczy MAD DOG’S PACT, którzy podejmą EC Brugge w ramach kwalifikacji do piątego sezonu EDC. 

Wiele polskich drużyn rozpoczęło już wakacyjną przerwę, jednak nadal w grze jest kilku Polaków w międzynarodowych formacjach i zawodnicy MAD DOG’S PACT. To właśnie dzisiaj ekipę Dawida “lunAtica” Cieślaka będziemy mogli oglądać w kwalifikacjach do piątego sezonu European Development Championship, gdzie rywalami będzie EC Brugge.

Wczoraj gracze MAD DOG’S PACT wykonali pierwszy krok ku grze w piątym sezonie EDC. Polska formacja w 1/16 pokonała DOGS i dzisiaj zmierzy się z rywalem z nieco wyższej półki. Po drugiej stronie barykady stanie bowiem skład EC Brugge, w którym gra dwóch Polaków – Mateusz “matty” Kołodziejczyk oraz Mateusz “n0tice” Wolniak. Belgijsko-polski zespół w pierwszym meczu eliminacji wyeliminował Linkdown.

Jedyne dzisiejsze spotkanie z udziałem w pełni polskiej drużyny zaplanowane jest na godzinę 16:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Transmisję w języku angielskim możecie oglądać na kanale organizatora.