IzakTV

Strona główna » MAD DOG’S PACT oraz zespół phra i morelza na ostatniej prostej w kwalifikacjach do piątego sezonu EDC

MAD DOG’S PACT oraz zespół phra i morelza na ostatniej prostej w kwalifikacjach do piątego sezonu EDC

Autor: Michał Maćkowski

Dzisiejsza niedziela nie będzie wolna dla wszystkich, bowiem siedmiu Polaków powalczy w meczach o wszystko w ramach kwalifikacji do piątego sezonu European Development Championship. W grze zobaczymy MAD DOG’S PACT oraz reprezentantów Finest. 

Weekend już prawie się zakończył, jednak dla kilku Polaków ostatnie dni nie były ani trochę wolne. MAD DOG’S PACT oraz Finest, w którym gra dwóch naszych rodaków cały czas walczyło o awans do piątego sezonu European Development Championship. Dzisiaj nadarzy się jedyna okazja, aby zapewnić sobie awans do głównej fazy rozgrywek.

Niedziele rozpoczniemy z chłopakami z Finest. Piotr “morelz” Taterka i Tomasz “phr” Wójcik rozpoczęli niedawno swoją przygodę z międzynarodowym zespołem i już dzisiaj będą mogli świętować pierwszy mały sukces. Przed międzynarodową formacją okazja, aby awansować do piątego sezonu European Development Championship, gdzie pula nagród wynosi 30 000$. Wcześniej na swojej drodze ekipa Polaków zdołała pokonać nowy skład Tarczyński Protein Team, Spirit Academy, a teraz przyszła pora na rumuńskie Infinite.

Oprócz Finest w tym samym turnieju i o ten sam cel powalczą dzisiaj zawodnicy MAD DOG’S PACT. Zespół Dawida “lunAtica” Cieślaka na początku kwalifikacji pokonał DOGS, a następnie wyeliminował belgijsko-polski skład z EC Brugge. Dzisiaj natomiast rywalami polskiej formacji będą Rosjanie z bankaPEPSI.

Harmonogram dzisiejszych spotkań

  • Finest vs Infinite – 13:00 (BO3)
  • MAD DOG’S PACT vs bankaPEPSI – 16:00 (BO3)