IzakTV

Strona główna » MAD Lions stworzy międzynarodowy skład CS:GO? Z drużyną łączony jest MICHU!

MAD Lions stworzy międzynarodowy skład CS:GO? Z drużyną łączony jest MICHU!

Autor: Marcin Kapusta
Michu

Według portalu 1pv.fr MAD Lions pójdzie w ślady ENCE i również stworzy międzynarodowy skład CS:GO. W nim znaleźć się ma m.in. Michał “MICHU” Müller!

MAD Lions powróciło na scenę CS:GO w grudniu 2019 roku, przejmując reprezentantów Tricked eSports. Zawodnicy w barwach hiszpańskiej organizacji zwyciężyli m.in. pierwszy sezon FLASHPOINTA, przez co wzbogacili się o pół miliona dolarów. Duńczykom wróżono świetlaną przyszłość, jednak ekipa zaczęła sypać się w lipcu ubiegłego roku, gdy Lucas “Bubzkji” Andersen przeszedł do Astralis. Pod koniec stycznia Fredrik “acoR” Gyldstrand został wykupiony przez mousesports, a kilka dni temu Luis “peacemaker” Tadeu przestał pełnić funkcję trenera. Ale to nie koniec pożegnań, ponieważ w ubiegły piątek Ismail “refrezh” Ali i Rasmus “sjuush” Reck trafili do Heroic. W wyniku roszad skład MAD Lions uszczuplił się do zaledwie trzech graczy.

Według francuskiego portalu 1pv.fr, z drużyną rozstaną się również Fredrik “roeJ” Jørgensen oraz Rasmus “HooXi” Nielsen. Nowa piątka ma być budowana wokół 19-letniego Thomasa “TMB” Bundsbaeka, który uznawany jest za spory talent. Duńska organizacja rzekomo rozpoczęła negocjacje z Simonem “twistem” Eliassonem, Bogdanem “xsepowerem” Chernikovem oraz Michałem “MICHU” Müllerem. Warto wspomnieć, że za całym projektem stoi Allan “Rejin” Petersen, były trener mousesports.

Jeżeli plotki potwierdzą się, to skład MAD Lions będzie prezentował się następująco:

  • 🇩🇰 Thomas “TMB” Bundsbaek
  • 🇸🇪 Simon “twist” Eliasson
  • 🇷🇺 Bogdan “xsepower” Chernikov
  • 🇵🇱 Michał “MICHU” Müller
  • 🇩🇰 Fredrik “roeJ” Jørgensen (rezerwa)
  • 🇩🇰 Rasmus “HooXi” Nielsen (rezerwa)