IzakTV

Strona główna » Maniac oficjalnie żegna się z esportową sceną CS:GO

Maniac oficjalnie żegna się z esportową sceną CS:GO

Autor: Rafał Rudnicki

Czołowy przed laty zawodnik od dłuższego czasu nie mógł się odnaleźć w esportowym świecie CS:GO. W związku z tym wczoraj oficjalnie ogłosił zakończenie swojej kariery.

Występy Mathieu “Maniac” Quiquereza mogą pamiętać ci fani sceny CS:GO, którzy zaczynali fascynować się tym esportem w 2014 roku. Wtedy bowiem wspólnie z Team LDLC zawodnik odnosił z tą drużyną największe sukcesy. Później w wyniku jednego z pierwszych “French Shuffle” trafił do nieistniejącej już organizacji Titan, jednak nie zagrzał w niej miejsca. Jeszcze w tym samym miesiącu postanowił przejść do EnVyUs, które dopiero co zakontraktowało czołowych francuskich zawodników, na pozycję trenera drużyny. Pół roku później postanowił wrócić do regularnego grania, jednak od tamtej pory nie osiągnął żadnych większych sukcesów.

Ostatnią drużyną Maniaca było (ponownie) Team LDLC. Wraz z nim formację opuszcza DEVIL. Na miejsce owej dwójki najpewniej wskoczy David “Devoduvek” Dobrosavljevic oraz François “AmaNEk” Delaunay. Przynajmniej według plotek Flickshot.fr.