IzakTV

Strona główna » Mapa z legendarnego Gothica 2 odwzorowana w CS:GO

Mapa z legendarnego Gothica 2 odwzorowana w CS:GO

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Wiemy, że kreatywność graczy nie zna granic, a CS:GO daje spore możliwości, aby wyżyć się artystycznie. Tym razem w grze została odwzorowana część mapy z drugiej odsłony Gothica.

Dobrze wiemy, że CS:GO ma spore możliwości, jeżeli chodzi o budowę map. Ostatnio informowaliśmy Was o mapie Inferno, na której można praktycznie wszystko wysadzić. Tym razem jednak nie o “standardowej mapie z CS’a”, a dobrze znanej krainie, jaką znajdziemy w Gothic 2. Od lutego tego roku możecie pobrać z warsztatu dzielnicę portową miasta Khorinis.

Wielu z Was pewnie miało przyjemność grać w drugą odsłonę Gothica 2, która jest jedną z najpopularniejszych. W produkcji Piranha Bytes zakochało się wielu graczy, którzy mogą teraz zwiedzić i nawet postrzelać na fragmencie mapy w CS:GO.

W lutym tego roku do warsztatu trafił projekt dm_khorinis stworzony przez Dizza. Twórca mapy postanowił przenieść do CS:GO kawałek mapy z Gothica 2, a dokładnie znaną dzielnicę portową z miasta Khorinis. Na mapie nie brakuje charakterystycznych budynków, które odwzorowane są w 3D.

Mapa dostępna jest oczywiście w warsztacie Steam.