IzakTV

Strona główna » Markoś następcą hadesa w Wiśle All In! Games Kraków?

Markoś następcą hadesa w Wiśle All In! Games Kraków?

Autor: Marcin Kapusta

Wisła All In! Games Kraków nadal nie znalazła następcy Olka “hadesa” Miśkiewicza. Według Polish Leaks w jego miejsce testowany jest obecnie Kuba “Markoś” Markowski!

Pod koniec kwietnia z organizacją rozstał się dotychczasowy snajper, Olek “hades” Miśkiewicz. W oficjalnym komunikacie podano, że głównym powodem rozłąki było wypalenie zawodowe oraz brak radości z grania. 21-latek przez pewien czas wspomagał jeszcze Białą Gwiazdę m.in. w ESL Mistrzostwach Polski.

Portal Weszło Esport informował, że lukę w wyjściowej piątce załata najprawdopodobniej Sebastian “fr3nd” Kuśmierz, który związany jest z Pompa Teamem. Do transferu może finalnie nie dojść, ponieważ wczoraj Polish Leaks za pośrednictwem Twittera poinformowało, że obecnie Wisła Kraków testuje byłego reprezentanta Illuminar Gaming, Kubę “Markosia” Markowskiego. Ten pozostaje wolnym agentem od początku maja, bowiem to wtedy organizacja spod znaku Oka rozwiązała umowy z zawodnikami.

Podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego zameldują się na serwerze już jutro i w ramach meczu inauguracyjnego grupy E Spring Sweet Spring 2 Regionals podejmą swoich rodaków z M1 EDEN. W rolę zmiennika wcieli się najprawdopodobniej hades.

Jeżeli plotki potwierdzą się, skład Wisły All In! Games Kraków będzie prezentował się następująco:

  • 🇵🇱 Grzegorz “SZPERO” Dziamałek
  • 🇵🇱 Patryk “ponczek” Wites
  • 🇵🇱 Grzegorz “jedqr” Jędras
  • 🇵🇱 Krzysztof “Goofy” Górski
  • 🇵🇱 Kuba “Markoś” Markowski
  • 🇵🇱 Mariusz “Loord” Cybulski (trener)