IzakTV

Strona główna » meyern na wylocie z MIBR?

meyern na wylocie z MIBR?

Autor: Michał Maćkowski

Czyżby miało dojść do kolejnych zmian w MIBR? Według HLTV.org oraz Globo Esporte z brazylijskim zespołem ma pożegnać się argentyński rodzynek Ignacio “meyern” Meyer, który najprawdopodobniej zostanie zastąpiony Alencarem “trk” Rossato, czyli aktualnym reprezentantem TeamOne.

Kiedy kibice MIBR myśleli o powrocie drużyny do odpowiedniej formy, szybko okazało się, że jest zupełnie inaczej. Zespół Gabriela FalleNa Toledo nie awansował do fazy pucharowej pierwszego amerykańskiego turnieju ESL One: Road to Rio. Jak widzimy brak awansu już wzbudził sporo szumu wokół drużyny, która według doniesień ponownie w stu procentach będzie brazylijska.

Jak podaje HLTV.org oraz Globo Esporte w MIBR ponownie dojdzie do zmiany. Po sześciu miesiącach wspólnej gry z zespołem ma pożegnać się argentyński rodzynek Ignacio “meyern Meyer. Młody zawodnik nie radzi sobie najlepiej, co pokazuje jego średnia ocena 0,97. Co ciekawe na drużynę spadła duża fala krytyki po zajęciu drugiego miejsca w pierwszy sezonie Flashpoint oraz po odpadnięciu już w fazie grupowej z pierwszego amerykańskiego turnieju Road to Rio.

Według podanych informacji, nowym zawodnikiem MIBR ma zostać aktualny reprezentant TeamOne – Alencar trk Rossato. Brazylijczyk już zdążył odpuścić spotkanie w ramach ESEA MDL. Absencja zawodnika miała być spowodowana problemem ze Steam Guardem.  Co ciekawe TeamOne podobno poszukuje już nowego zawodnika, który ma załatać dziurę po odejściu Alencara do MIBR.

Jeżeli plotki się potwierdzą, to skład MIBR będzie wyglądał następująco:

  • Gabriel “FalleN” Toledo
  • Fernando “fer” Alvarenga
  • Epitácio “TACO” de Melo
  • Vito “kNgV-” Giuseppe
  • Alencar “trk” Rossato
  • Ricardo “dead” Sinigaglia (trener)
  • Ignacio meyern Meyer (ławka rezerwowych)