IzakTV

Strona główna » meyern żegna się z MIBR i wraca do Argentyny. 17-latek zasila szeregi Teamu 9z!

meyern żegna się z MIBR i wraca do Argentyny. 17-latek zasila szeregi Teamu 9z!

Autor: Marcin Kapusta

Krótki epizod Ignacio “meyerna” Meyera z MIBR oficjalnie dobiegł dziś końca. Argentyńczyk powrócił do rodzinnego kraju, gdzie zasilił szeregi Teamu 9z!

17-latek wzbudził zainteresowanie Made in Brazil, dzięki swoim występom w SHARKS eSports oraz Isurus Gaming. W grudniu ubiegłego roku dołączył do brazylijskiej formacji, zastępując Lucasa “LUCASA1” Telesa. Niestety, ale przygoda Ignacio z ekipą FalleNa nie wyglądała za ciekawie, ponieważ Argentyńczyk nie zdołał utrzymać swojej formy i nie raz był najgorszym filarem swojej drużyny. Porażki na amerykańskim ESL One Road to Rio i pierwszym sezonie FLASHPOINT spowodowały, że meyern został odsunięty na rezerwę, a jego miejsce w aktywnym składzie zajął były zawodnik TeamONE – Alencar “trk” Rossato.

W swoim poście na Twitterze 17-latek napisał, że rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze.  W Teamie 9z spotka się z byłym kolegą Maximilianem “maxem” Gonzalezem, z którym reprezentował barwy Isurus Gaming w 2019 roku.

9z Team to argentyńska formacja, która plasuje się obecnie na 144 miejscu w rankingu HLTV. Drużyna zwyciężyła ostatnio dwunasty sezon ESL Brazil Premier League, pokonując DETONA Pound w wielkim finale rozgrywek.

Aktualny skład 9z prezentuje się następująco:

  • 🇺🇾 Maximiliano “max” Gonzalez
  • 🇦🇷 Santino “try” Rigal
  • 🇧🇷 Bruno “bit” Lima
  • 🇺🇾 Franco “dgt” Garcia
  • 🇦🇷 Ignacio “meyern” Meyer
  • 🇧🇷 Rafael “zakk” Fernandes (trener)