IzakTV

Strona główna » mhL zagra w akademii fnatic?

mhL zagra w akademii fnatic?

Autor: Michał Maćkowski
mhL

Bardzo interesująca informację podał profil na Twitterze – Danish CS:GO Leaks. Według najnowszych wieści w akademii fnatic będziemy mogli oglądać Miłosza “mhL” Knasiaka, którego znamy głównie z występów pod barwami x-kom AGO. 

Polskie gwiazdy CS:GO wyjeżdżają za granicę i nie ma co się im dziwić. Niedawno w szeregi akademii mousesports wkroczyli byli gracze Izako Boars – Kamil “siuhy” Szkaradek oraz Hubert “Szejn” Światły. Teraz według plotek niedługo w akademii szwedzkiej legendarnej organizacji fnatic oglądać będziemy mogli Miłosza “mhL” Knasiaka.

Już od pewnego czasu w kuluarach mówiło się o potencjalnym transferze na linii x-kom AGO a fnatic. Obiektem transferu miał być oczywiście młody zawodnik Miłosz “mhL” Knasiak, który od kilku miesięcy nie gra drużynowo, ze względu zakończoną szkołę i napisaną maturę. Jednak teraz młody polski gracz chce wrócić do rywalizacji i wiele na to wskazuje, że dołączy do akademii legendarnej szwedzkiej organizacji.

Takie informacje podał bowiem profil na Twitterze – Danish CSGO Leaks. Wraz z Miłoszem “mhL” Knasiakiem w zespole grać mają między innymi Peppe “Peppzor” Borak oraz Kevin “Kevve” Bohlin. Najprawdopodobniej ogłoszenie akademii fnatic nastąpi już jutro, ze względu na startujący turniej WePlay Academy League, w którym zobaczymy akademie największych organizacji na świecie. W grze nie zabraknie także Polaków z mouz NXT.