IzakTV

Strona główna » MICHU i spółka wracają do gry i walczą o awans do play-offów UML Season 2!

MICHU i spółka wracają do gry i walczą o awans do play-offów UML Season 2!

Autor: Aleksander Kurcoń

Już bez organizacji, ale nadal ze slotami w turniejach online. ex-Virtus.pro zmierzy się dziś z Hard Legion w walce o play-offy United Masters League Season 2. Wygrany awansuje dalej, przegrany kończy swoją przygodę w UML-u.

ex-Virtus.pro – Hard Legion

Mimo niepewnej przyszłości składu ex-Virtus.pro, MICHU i spółka nadal mają do rozwiązania kilka spraw. Jedną z nich jest udział w United Masters League Season 2. Polacy obecnie mają bilans 2-2 i dziś zawalczą o awans do play-offów. Rywalem ex-VP będzie Hard Legion. Rosjanie w ostatnim czasie grają w kratkę, ale co ważne, mecz z Polakami rozegrają na LAN-ie! Dlaczego? Bowiem dzisiaj rozpoczął się turniej Champions Cup Finals na Malcie, a jednym z uczestników jest właśnie Hard Legion. Teoretycznie to powinna być zaleta, bowiem gracze w trakcie meczu z Polakami będą przebywać w jednym pomieszczeniu. Z drugiej jednak strony można podejrzewać, że HL podejdzie do starcia w UML-u lekceważąco, ponieważ na LAN-ie mają o wiele więcej do wygrania. Pod znakiem zapytania jest jednak również dyspozycja ex-Virtus.pro. Miejmy nadzieję, że Polacy będą chcieli coś sobie udowodnić i zagrają dzisiaj na 100% swoich możliwości. Początek spotkania zaplanowano na 14:00. Transmisja na kanale KXN Studio.

Wisła Kraków – Nordavind

Drugim polskim spotkaniem na dziś jest mecz pomiędzy Wisłą All in! Games Kraków a Nordavind. Pojedynek odbędzie się w ramach play-offów LOOT.BET Season 5. Obie drużyny poniosły już porażki w tych rozgrywkach, dlatego mierzą się dziś w drabince przegranych. Kto dzisiaj przegra, ten odpada definitywnie z turnieju. Faworytem bukmacherów jest Nordavind, który w ostatnim czasie prezentuje bardzo dobrą formę. Wiślacy jednak też nie mają się czego wstydzić, bowiem Polacy oprócz porażki z Winstrike, odnoszą same zwycięstwa. Początek spotkania o godzinie 17:55. Transmisja na kanale Majkiego.

ARCY – Nemiga

Na koniec dnia czeka nas kolejny pojedynek w drabince przegranych, tym razem jednak zmierzą się ARCY i Nemiga w ramach turnieju SECTOR: MOSTBET. Polacy są świeżo po bardzo słabym występie na LAN-ie Banja Luka. Obie drużyny jednak tydzień temu spotkały się podczas otwartych kwalifikacji do IEM Katowice. ARCY wspomagane przez Filipa “NEO” Kubskiego wygrało wówczas 2:0. Miejmy nadzieję dzisiaj na powtórkę.

Plan rozgrywek:

14:00 ex-Virtus.pro – Hard Legion (UML Season 2)

17:55 Wisła All in! Games Kraków – Nordavind (LOOT.BET Season 5)

20:00 ARCY – Nemiga (SECTOR: MOSTBET)