IzakTV

Strona główna » MICHU oficjalnie nowym reprezentantem MAD Lions!

MICHU oficjalnie nowym reprezentantem MAD Lions!

Autor: Michał Maćkowski

Michał “MICHU” Müller postanowił kontynuować grę w zagranicznej drużynie! Były gracz między innymi Virtus.pro oficjalnie został nowym graczem MAD Lions! 

Tym razem nie mogło być inaczej! Michał “MICHU” Müller po ponad dwóch miesiącach od rozstania z Evil Geniuses oficjalnie rozpoczyna nową przygodę w swoje karierze. Polski zawodnik dołączył do MAD Lions, do którego był już przymierzany jeszcze przed dołączeniem do amerykańskiej organizacji.

Już od dobrych kilku dni w kuluarach można było usłyszeć, że nowym gracze MAD Lions zostanie właśnie Polak, reprezentujący kiedyś takie barwy jak Virtus.pro czy Envy. Michał ‘MICHU” Muller to zawodnik z dużym doświadczeniem, który postanowił ponownie zagrać w międzynarodowej drużynie. Tym razem padło na zespół kierowany przez Jakuba “kubena” Gurczyńskiego, który z organizacją związany jest od marca ubiegłego roku.

To będzie zdecydowanie drużyna, w której będę miał sporo miejsca i możliwości na ponowne udowodnienie swojej wartości. Uważam, że to idealna okazja na odbudowanie pewności siebie i złapanie wiatru w żagle. Najtrudniejszym zadaniem na przyszłe tygodnie i miesiące będzie dla mnie odnalezienie stylu gry, który z pewnością zatraciłem w ostatnim czasie i sam nie potrafię określić jakim typem zawodnika jestemCzytamy w poście Michała “MICHU” Müllera na Facebooku

MAD Lions pod koniec 2021 roku ogłosiło zmiany w swoich szeregach. Na ławkę rezerwową przesunięci zostali Volodymyr “Woro2k” Veletniuk i Pere “sausol” Solsona Samuell. Michał zajął miejsce jednego z nich, co oznacza, że do pełnego składu MAD Lions potrzebuje jeszcze jednego gracza. Kto nim zostanie? Tego aktualnie nie wiemy.

Przeczytaj więcej – Zmiany w szeregach MAD Lions!

Powrót Michała do europejskiego CS:GO na pewno jest ważny dla samego zawodnika, którego czas w Evil Geniuses nie był najlepszy. Zespół borykał się z wieloma problemami, nie tylko kadrowymi, a sam Polak formą nie błyszczał. Miejmy nadzieję, że w MAD Lions Michał odnajdzie swoją dawną formę i ponownie będzie postrachem na serwerach.

Aktualny skład MAD Lions wygląda następująco:

  •  Justinas “jL” Lekavicius
  •  Thomas “TMB” Bundsbæk
  •  Johannes “b0RUP” Borup
  • Michał “MICHU” Müller
  •  Jakub “kuben” Gurczyński (trener)
  •  Volodymyr “Woro2k” Veletniuk (rezerwa)
  •  Pere “sausol” Solsona Samuell (rezerwa)