IzakTV

Strona główna » MICHU oficjalnie w Envy

MICHU oficjalnie w Envy

Autor: Aleksander Kurcoń

Potwierdziły się ostatnie spekulacje – Michał “MICHU” Muller zasili nowy skład Envy. Do Polaka dołączy jeszcze Turek i Kanadyjczyk.

Envy w końcu ogłosiło to, o czym mówiono od kilku dni – MICHU dołączył do organizacji. Polak tym samym przeprowadzi się do Stanów Zjednoczonych, co może mieć już za sobą sądząc po jego zdjęciach na instagramie, w których meldował, że znajduje się już za wielką wodą.

Do MICHA dołącza przede wszystkim Bugra “Calyx” Arkin, były gracz m.in. Windigo i Space Soldiers. Turek został nowym członkiem zespołu podobnie jak Kaleb “moose” Jayne. Kanadyjczyk, lat 21 jest piątym zawodnikiem składu Envy.

Przypomnijmy, że w organizacji na nowych kolegów w drużynie czekał duet Amerykanów – Nifty i ryann. Tym samym poznaliśmy pełny skład nowej, międzynarodowej drużyny. Pozostaje poczekać na debiut MICHA, który już niebawem – w otwartych kwalifikacjach do Minora.

Nowy skład Envy:

  • Noah “Nifty” Francis
  • Ryan “ryann” Welsh
  • Bugra “Calyx” Arkin
  • Michał “MICHU” Muller
  • Kaleb “moose” Jayne
  • Nikola “LEGIJA” Ninić – trener

Aktualizacja:

Envy jest już po pierwszych spotkaniach w otwartych kwalifikacjach do amerykańskiego Minora. Zespołowi MICHA idzie świetnie – awansował do półfinału i jest o krok od awansu do dalszej fazy. W 1/4 finału zaś Envy wygrało 16:12 z Asuna’s Anime Aimers. Polak miał 19 fragów i 17 śmierci oraz 0.98 rating. Najlepszy w zespole był ryann (1.40 rating). Kolejny mecz Envy zagra z Faint o północy z soboty na niedzielę. Warto również wspomnieć o tym wyczynie MICHA w jednym z nocnych spotkań – Polak miał bilans 24:0.

Zdjęcie