IzakTV

Strona główna » Michu w drodze do Majora! Już dzisiaj Envy rozpocznie fazę pucharową amerykańskiego ESL One: Road to Rio!

Michu w drodze do Majora! Już dzisiaj Envy rozpocznie fazę pucharową amerykańskiego ESL One: Road to Rio!

Autor: Michał Maćkowski

Już dzisiaj rozpocznie się faza pucharowa pierwszego amerykańskiego turnieju ESL One: Road to Rio. W ćwierćfinale będziemy mieli okazję zobaczyć Michała “Michu” Müllera, który wraz ze swoim zespołem zmierzy się z Cloud9.

Faza grupowa amerykańskiego ESL One: Road to Rio już za nami. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek. Evil Geniuses oraz MIBR nie zakwalifikowały się do fazy pucharowej, zajmując czwarte miejsca w swoich grupach. Co ciekawe bliscy odpadnięcia już w pierwszym etapie byli reprezentanci Liquid, którzy rzutem na taśmę zajęli trzecie miejsce i awansowali dalej.

Przejdźmy do naszego polskiego rodzynka, który jako jedyny z naszego kraju ma szansę zagrać na tegorocznym Majorze. Mowa tutaj oczywiście o Michale “Michu” Müllerze, czyli reprezentancie Envy. Były gracz Virtus.pro powalczy dzisiaj z Cloud9 w ćwierćfinale amerykańskiego ESL One: Road to Rio. Jeżeli naszemu rodakowi uda się zwyciężyć dzisiejsze starcie, to w półfinale stanie w szranki z Gen.G, które w fazie grupowej zaliczyło tylko jedną porażkę.

Pojedynek Envy zaplanowany jest na godzinę 22:00, a transmisję w języku polskim możecie oglądać tutaj.