IzakTV

Strona główna » Mistrzostwa Fortnite – Orange Community Cup!

Mistrzostwa Fortnite – Orange Community Cup!

Autor: Marcin Skrętkowicz

5 sierpnia ruszą zapisy do Mistrzostw Polski w Fortnite  współorganizowanych przez Orange Polska. Uczestnicy będą  walczyć o tytuł najlepszego gracza i  cenne nagrody, których pula wynosi  27 000 zł. Zapisy trwają do 18 sierpnia.

Graj z Orange

Fortnite to gra akcji free-to-play,  która  od wielu miesięcy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród milionów graczy na całym świecie. Tytuł wyprodukowany dwa lata temu przez Epic Games należy gatunku battle royale, w którym uczestnicy grają na specjalnej mapie z uzbrojeniem i przedmiotami pomocnymi w przetrwaniu. Gra trwa tak długo, aż pozostanie tylko jedna żywa postać albo drużyna. Orange Community Cup to doskonała okazja dla fanów tej produkcji, aby sprawdzić się w pojedynkach z setkami innych graczy.

Wielki finał – atrakcje dla wszystkich graczy

W decydującym starciu w Warszawie, w salonie Orange zmierzy się 10 najlepszych graczy a pozostałych 89 finalistów (jedno miejsce zarezerwowane jest dla administratora turnieju) będzie z nimi rywalizować online. Finałowy mecz będzie można śledzić za pośrednictwem transmisji w sieci, a także na żywo, w salonach Orange Polska, w 5 miastach – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku gdzie na graczy czekać będą dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie także znanych twórców i streamerów ze sceny Fortnite – Pago i Lothar  skomentują finałową rywalizację a Paczol, Holm, Al3xandras, Nitashi, Yoshitomayoshi oraz Jacob spotkają się z fanami na miejscu i odpowiedzą na wszystkie nurtujące ich pytania. Szczegóły oraz lokalizacje poszczególnych salonów Orange Polska dostępne są na stronie turnieju.

Na stronie www.orange-cup.pl jest formularz rejestracyjny i szczegółowy regulamin. Pierwsze otwarte eliminacje odbędą się  24 sierpnia.

Orange Community Cup to rozgrywki, w których nie dzielimy graczy na pecetowych i konsolowych, wierząc, że każdy powinien grać na tej platformie, na której najbardziej lubi. Jedyne czego potrzebują gracze, by cieszyć się rozgrywką i rywalizacją jest szybki internet. Dzisiejsza technologia, w tym cross-play pomiędzy różnymi platformami dla graczy, sprawia,  że możemy wspierać społeczność graczy w najlepszy możliwy sposób – powiedział Paweł Patkowski, Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej w Orange Polska.