IzakTV

Strona główna » Mój pierwszy serwer w CS:GO #1 – wybór hostingu, wstępna konfiguracja i instalacja dodatków!

Mój pierwszy serwer w CS:GO #1 – wybór hostingu, wstępna konfiguracja i instalacja dodatków!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Przedstawiamy pierwszy poradnik z serii krótkich, uproszczonych poradników jak stworzyć i skonfigurować własny serwer w CS:GO pod nietypowe akcje, practice mode do trenowania czy też taktyczną ruletkę do zabawy. Poradnik został przygotowany przez Pixel7331, który odpowiada za konfigurację serwerów dla izaka, pago czy też saja.

Zachęceni wieloma pytaniami od użytkowników na czatach wspomnianych powyżej streamerów razem z Pixelem stwierdziliśmy, że zrobimy serię krótkich, uproszczonych poradników. Dzięki tym poradnikom pokażemy Wam w jaki sposób stworzyć własny serwer w CS:GO do własnych potrzeb. Seria poradników obejmie takie zagadnienia jak wybór odpowiedniego hostingu, w tym także odpowiedni rodzaj serwera, wgranie własnych pluginów np. practice mode czy taktyczna ruletka. Nie zapominając oczywiście o podstawowych sprawach konfiguracyjnych.

Jest to pierwsza część poradnika. Z tej części dowiecie się o podstawowej konfiguracji, tokenie GSLT, haśle dostępu do serwera i RCON, instalacji dodatków i podstawowych komendach RCON.

Dla uproszczenia przygotowaliśmy materiał wideo: