IzakTV

Strona główna » mousesports i FaZe najlepsi w grupie A? STS powraca z ofertą na dziesiąty sezon ESL Pro League

mousesports i FaZe najlepsi w grupie A? STS powraca z ofertą na dziesiąty sezon ESL Pro League

Autor: Filip Woszczek

Już jutro rozpoczną się pierwsze rozgrywki dziesiątego sezonu ESL Pro League Europa. Z tej okazji STS przygotował ofertę na spotkania otwierające.

Na pierwszy ogień idzie starcie mousesports przeciwko niemieckiemu BIG. W tym przypadku bukmacherzy zdecydowanie stawiają na zwycięstwo tych pierwszych, ponieważ kurs wynosi zaledwie 1.15. Jeśli jednak ekipa Johannesa “tabseNa” Wodarza poprawi swoje błędy z poprzednich spotkań i wygra choć jedną mapę, w zamian dostaniemy prawie dwukrotną ilość tego, co postawiliśmy. Patrząc na to z innej perspektywy, kurs na zwycięstwo mysz bez straty map wynosi 1.60.

Drugie spotkanie statystycznie nieco ciekawsze, ponieważ z jednej strony FaZe Clan, który jeszcze niedawno skompletował nowy skład, zaś z drugiej OpTic, które pozyskało młodego Olivera “kwezza” Rasmussena. Być może opcją wartą przemyślenia będzie wygrana duńczyków z uwagi na zwycięstwo przeciwko FaZe na minionym ESL One New York – tutaj kurs wyniesie aż 2.90. Jeśli chcemy zagrać nieco bezpieczniej, właściwą opcją może być jedna mapa dla OpTic, która nagrodzi nas przyjemnym 1.60.

Harmonogram spotkań na wtorek:

18:25 – mousesports vs. BIG (BO3)

22:15 – FaZe vs. OpTic (BO3)

Warto również zajrzeć do oferty na późniejsze spotkania w ramach ESL Pro League.