IzakTV

Strona główna » mouz NXT i ENCE eSports rozpoczynają zmagania w fazie zasadniczej Pinnacle Cup 2. Przed ekipą siuhego i Szejna arcytrudne wyzwanie!

mouz NXT i ENCE eSports rozpoczynają zmagania w fazie zasadniczej Pinnacle Cup 2. Przed ekipą siuhego i Szejna arcytrudne wyzwanie!

Autor: Marcin Kapusta

Akademia mousesports i ENCE eSports już dzisiaj rozpoczną zmagania w fazie zasadniczej Pinnacle Cup 2!

Zespół Kamila “siuhego” Szkaradka i Huberta “Szejna” Światłego czeka prawdziwy sprawdzian, ponieważ w meczu otwierającym stawi czoła Teamowi Entropiq, czyli świeżo upieczonym triumfatorom European Development Championship 4. Wschodnioeuropejska formacja jest oczywiście faworytem w tym starciu, jednak warto mieć na uwadze, że nie poznaliśmy jeszcze granic możliwości zawodników mouz NXT, bo za nimi tylko dwa rozegrane spotkania. Widać jednak, że celują wysoko i pragną znaleźć się w elitarnym gronie TOP30 HLTV.

Jeżeli myślicie, że to koniec polskich akcentów na dziś, to muszę Was wyprowadzić z błędu. O 19:00 na serwerze zamelduje się również ENCE eSports. Ekipa Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza podejmie Brazylijczyków z TeamuONE, którzy w tym tygodniu zwyciężyli północnoamerykańską odsłonę ESEA Premier i awansowali do ESL Pro League. Mimo tych sukcesów, to europejska piątka jest bardziej faworyzowana.

Oprócz mouz NXT i ENCE, w turnieju udział biorą m.in. x-kom AGO, SINNERS eSports oraz MIBR. Co ciekawe, Jastrzębie rozegrały już mecz inauguracyjny, w którym ponownie uznały wyższość zespołu Tomáša “oskara” Šťastný’ego.

Dzisiejszy harmonogram spotkań Polaków w ramach drugiej edycji Pinnacle Cup prezentuje się następująco:

  • 10:00 | 🇪🇺 mouz NXT vs Team Entropiq 🇷🇺 – BO3 | [Transmisja]
  • 19:00 | 🇪🇺 ENCE eSports vs TeamONE 🇧🇷 – BO3 | [Transmisja]