IzakTV

Strona główna » mouz oficjalnie nowym graczem Honoris

mouz oficjalnie nowym graczem Honoris

Autor: Michał Maćkowski
ESL Mistrzostwa Polski

Na spore wzmocnienia zdecydowało się Honoris. Oficjalnie nowym nabytkiem organizacji dwóch legend CS’a został Mikołaj “mouz” Karolewski. 

Honoris przechodzi spore zmiany i nie ma co się temu dziwić. Zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa i Filipa “Neo” Kubskiego nie prezentuje się najlepiej, a jedynym osiągnięciem, jakie możemy wyróżnić jest zdobycie mistrza Polski po sporych kontrowersjach z udziałem x-kom AGO. Teraz wiemy, że zespół czekają naprawdę spore zmiany.

Wczoraj oficjalnie dowiedzieliśmy się, że nowym graczem Honoris został Sebastian “fr3nd” Kuśmierz, który transferem definitywnym odszedł z Pompa Team. Jak widzimy to nie jedyny transfer pomiędzy ekipą TaZa, a organizacją Szymona “Isamu” Kasprzyka.

Dzisiaj natomiast Honoris oficjalnie przedstawiło kolejnego zawodnika, który także na zasadzie transferu zmienia barwy. Mowa tutaj o Karolu “mouzie” Karolewskim, czyli byłym kompanie TaZa za czasów gry w Team Kinguin czy Arcy.

‘Znamy się z Mikołajem od wielu lat. Czas, gdy graliśmy razem, wspominam bardzo dobrze dlatego, gdy wyraził on zainteresowanie dołączeniem do HONORIS, nie potrzebowałem oglądać jego dem, by wyrobić sobie opinię. Doskonale wiem jaki styl gry ma ‘mouz’ i jakie są jego mocne strony, które bardzo przydadzą się nam w naszej grze. Dodatkowo jego wszechstronność i opanowanie są atutami nie do przecenienia. Mając na koncie grę pod wielką presją w prestiżowych turniejach międzynarodowych, ‘mouz’ na pewno wniesie w szeregi HONORIS kolejne doświadczenie, z którego skorzysta cały zespół’ – mówi Wiktor “TaZ” Wojtas.

‘Obserwowałem do początku to, co razem budują TaZ i NEO. Zdaję sobie doskonale sprawę z trudności i wyzwań, jakie towarzyszą takim projektom. Tym bardziej jestem pod wrażeniem determinacji, którą pokazują zarówno na serwerze, jak i poza nim. To jeden z najważniejszych aspektów dla mnie. Dołączam do drużyny, która stawia sobie niezmiennie wysokie cele. Niewątpliwie wiąże się to ze sporą presją, ale znam to uczucie doskonale, zatem jestem gotowy współtworzyć z chłopakami kolejny rozdział w historii HONORIS.’.– dodaje nowy nabytek zespołu Mikołaj “mouz” Karolewski.

Na ten moment nie wiemy, jak oficjalnie wyglądać będzie zespół Honoris. Więcej informacji na ten głównego składu mamy dowiedzieć się niebawem, a aktualna lista graczy powiązanych z organizacją wygląda następująco:

  •  Filip “NEO” Kubski
  •  Wiktor “TaZ” Wojtas
  •  Kacper “Grucha” Gruszeczka
  •  Kamil “reiko” Cegiełko
  •  Łukasz “azizz” Kałkowski
  •  Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  •  Szymon “Nodsury” Kościelniak (analityk)