IzakTV

Strona główna » Nadchodzą ogromne zmiany w Cloud9? Czterech zawodników na wylocie!

Nadchodzą ogromne zmiany w Cloud9? Czterech zawodników na wylocie!

Autor: Krystian Terpiński
rush cloud9

Wtorkowy poranek upłynął pod znakiem roszad kadrowych w Virtus.pro. Wszystko wskazuje jednak na to, że dla miłośników transferowych nowinek był to jedynie przedsmak. Według Jarka “DeKaya” Lewisa aż czterech graczy opuści Cloud9!

Kryzys, w którym pogrążone jest Cloud9, wydaje się nie mieć końca. Amerykańska organizacja od dłuższego czasu nie potrafi znaleźć optymalnego zestawienia zawodników, a w ostatnim czasie nie udało im się nawet awansować na Minora.

Od momentu, w którym Cloud9 sięgnęło po zwycięstwo na ELEAGUE Major Boston 2018, przez ich skład przewinęło się aż ośmiu nowych zawodników. Próbowano chyba naprawdę wszystkiego. Od starych wyjadaczy pokroju René “cajunb” Borga, do młodych wilków takich jak Jordan “Zellsis” Montemurro. Jakichkolwiek pozytywnych efektów próżno jednak szukać, a jakiekolwiek przebłyski niosły za sobą kolejne pasma niepowodzeń.

Jak podaję Jarek “DeKay” Lewis włodarze Cloud9 mają serdecznie dość dyspozycji ich składu CS:GO. W zespole ma dojść do prawdziwej rewolucji, a jedynym ocalałym ma zostać niewątpliwie największy gwiazdor C9, Timothy “autimatic” Ta.

Zastępstwem mają zostać gracze, którzy mają wyrobioną markę nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na świecie. Najnowszymi nabytkami mają zostać Oscar “mixwell” Cañellas, Damian “daps” Steele, Kenneth “Koosta” Suen oraz Tyson “TenZ” Ngo. Co ciekawe dla mixwella i dapsa byłaby to szansa na powrót do wspólnej gry po niemalże 3 latach przerwy.

Jeśli doniesienia DeKaya znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości, to skład Cloud9 będzie prezentował się w następujący sposób:

  • Oscar “mixwell” Cañellas
  • Kenneth “Koosta” Suen
  • Timothy “autimatic” Ta
  • Tyson “TenZ” Ngo
  • Damian “daps” Steele