IzakTV

Strona główna » Najlepsze promocje w AppGallery z okazji Black Friday

Najlepsze promocje w AppGallery z okazji Black Friday

Autor: Michał Maćkowski
AppGallery

Zbliżą się czarny piątek, podczas którego wiele sklepów przecenia swoje produkty i przygotowuje ciekawe promocje dla klientów. Dzisiaj z okazji czarnego piątku zobaczymy, co dla swoich jak i nowych użytkowników przygotowało AppGallery.

Na czarny piątek co roku czeka wielu łowców okazji, którzy tym razem muszą także z pewnością zerknąć do AppGallery, które ma w tym roku wiele promocji przygotowanych dla użytkowników, w tym oczywiście graczy!

Co to jest AppGallery?

AppGallery to bezpłatna alternatywa do Google Play, która dostępna jest praktycznie dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają smartphony czy tablety z Androidem. To właśnie z tej aplikacji możecie pobrać gry czy inne potrzebne aplikacje, a przy okazji otrzymać po prostu więcej korzyści między innymi za zakupy w grach i promocje, które na bieżąco aktualizowane są w sklepie!

Gry i aplikacje pobrane z AppGallery nie różnią się niczym od tych pobranych z innych znanych sklepów z aplikacjami. Znajdziecie tu między innymi takie aplikacje jak: Tinder, InPost, Automapa czy AliExpress. Oczywiście nie brakuje także znanych mobilnych tytułów, jak Free Fire, Lego Duplo World, Homescapes, Top Eleven, State of Survival, My Talking Tom 2, Angry Birds 2 i wiele innych.

Jak zainstalować?

AppGallery fabrycznie zainstalowane jest dla użytkowników urządzeń od Huawei, jednak posiadacze telefonów czy tabletów od innych producentów z systemem Android aplikacje muszą pobrać już osobiście. Jest to bardzo proste, bowiem wystarczy wejść na oficjalną stronę Huawei i kliknąć w prawym górnym rogu “Zainstaluj”. Wtedy już automatycznie aplikacja zacznie pobierać się na Wasze urządzenie.

Liczne promocje

W sklepie od Huawei dostępne są liczne promocje, które na bieżąco są aktualizowane. Użytkownicy grając w te same gry i korzystając z tych samych aplikacji, mogą po prostu otrzymać więcej korzyści. W AppGallery dostępne są kupony rabatowe, a także system nagradzania użytkowników za zakupy w grach czy aplikacjach. Za wykonane transakcje na nasze konto przyznawane są punkty Huawei, które pozwalają następnie zakupić większą ilość potrzebnej nam przykładowo gotówki w grze.

Black Friday w AppGallery

Z okazji zbliżającego się Black Friday, w AppGallery trwa wielka promocja, podczas której użytkownicy mogą skorzystać z kuponów rabatowych na zakupy w grach i aplikacjach (ich łączna wartość to aż 260 zł), vouchery do znanych aplikacji, a także kody prezentowe do kilkunastu gier!

Oglądaj transmisję na żywo i wygraj urządzenia marki Huawei!

W Black Friday, czyli 26 listopada, AppGallery przewidziało również serię premier i transmisji na żywo prowadzonych przez influencerów na YouTube, podczas niektórych z nich będzie można zdobyć szansę na wygranie sprzętu marki Huawei. Wszystko rozpocznie się już 26.11.2021 o godzinie 20:00. Zajrzyjcie zatem na stronę promocji w AppGallery, aby zapoznać się z dokładnym planem transmisji. 

Bądź na bieżąco z promocjami 

AppGallery CEE posiada także własny serwer Discord, na którym gracze i użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze wsparcia teamu AppGallery, stać się częścią aktywnej społeczności i być na bieżąco z najnowszymi ofertami i promocjami. Zajrzyjcie na serwer i przekonajcie się sami.