IzakTV

Strona główna » NaturE kompletuje skład VALORANTA w Gen.G

NaturE kompletuje skład VALORANTA w Gen.G

Autor: Paweł Wilk

Pod koniec kwietnia włodarze Gen.G zdecydowali się przenieść Danny’ego “huynha” Huynha na ławkę rezerwowych swojej dywizji VALORANTA. W końcówce tygodnia poznaliśmy nazwisko jego następcy.

Dla Kanadyjczyka decyzja drużyny mogła nieco zaskoczyć, ponieważ zapadła na kilka dni przed pierwszą rocznicą jego pobytu w organizacji. W tym czasie 26-latek wygrywał T1 x Nerd Street Gamers Invitational czy Pulse Invitational. Niestety dla niego zespół Kennetha “koosty” Suena nie radził sobie w ostatnim czasie i brak sukcesów w rozgrywkach VALORANT Champions Tour 2021 sprawił, że Huynh znalazł się poza głównym składem.

Jego miejsce zawodnik, który nie ma za sobą bogatego CV w VALORANCIE. W styczniu 2021 roku Amerykanin dołączył do Immortals, ale już po trzech miesiącach z powodów osobistych zdecydował się zrobić sobie przerwę od gry. Teraz wraca, by pomóc Gen.G wspiąć się na szczyt listy drużyn VALORANTA za oceanem. Prawdopodobnie najbliższą okazją do tego będzie trzeci etap VCT, gdzie walka toczyć się będzie o grę na finałach lanowych w Berlinie.

Aktualny skład VAORANTA w Gen.G:

  • Kenneth “koosta” Suen
  • Anthony “gMd” Guimond
  • Michael “MkaeL” De Luca
  • Shawn “Shawn” O’Riley
  • Nicholas “NaturE” Garrison