IzakTV

Strona główna » Natus Vincere poszerzyło swoje wpływy o VALORANTA. Ukraińska organizacja zaprezentowała nowy skład!

Natus Vincere poszerzyło swoje wpływy o VALORANTA. Ukraińska organizacja zaprezentowała nowy skład!

Autor: Marcin Kapusta

Kolejna znamienita organizacja esportowa postanowiła wpakować spore pieniądze w VALORANTA. Tym razem padło na Natus Vincere, które zaprezentowało skład nowej dywizji!

Już miesiąc temu włodarze rozpoczęli zbrojenie dywizji w FPS-ie Riot Games, bowiem zaprezentowali pierwszego gracza, Kirilla “Clouda” Nehozhina. “To wielki honor, że mogę być częścią Natus Vincere. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że otrzymałem tą szansę. Jestem gotowy do jeszcze cięższej pracy niż do tej pory. Wiem, że organizacja ma ogromną liczbę fanów, którzy jej kibicują z całego serca i pragnę im się za to odwdzięczyć. Otrzymałem szansę udowodnienia swoich umiejętności i zrobię wszystko by pokazać się z najlepszej strony.” – przyznał wówczas Cloud.

Wczorajszego popołudnia ukraińska organizacja zatrudniła kwartet, który dotychczas występował pod banderą Worst Players. W zespole obowiązki prowadzącego pełnić będzie Vladislav “arch” Svistov, który przez ponad sześć lat rywalizował na scenie CS:GO, reprezentując m.in. Team Spirit i EXTREMUM. Poza nim, w wschodnioeuropejskim kolektywie znajdziemy byłego gracza SUMN FC – Denisa “dinkzja” Tkacheva, Mikhaila “Duno” Fokina, czyli niedawno zawodnika Teamu Entropiq, a także Artura “7skk7” Kiurshyna, który w przeszłości związany był z Virtus.pro w Fortnicie.

Nie mam słów. Po 11 latach harówki, marzenie w końcu się spełniło – dołączyłem do składu VALORANTA Natus Vincere jako IGL. Nie biorę niczego za pewnik i będę robił wszystko co w mojej mocy, aby wraz z moimi cudownymi kolegami umieścić NAVI wśród najlepszych drużyn na świecie.” – napisał na Twitterze nowy prowadzący, Vladislav “arch” Svistov.

Aktualny skład Natus Vincere prezentuje się następująco:

  • 🇷🇺 Denis “dinkzj” Tkachev
  • 🇷🇺 Mikhail “Duno” Fokin
  • 🇧🇾 Artur “7skk7” Kiurshyn
  • 🇷🇺 Kirill “Cloud” Nehozhin
  • 🇺🇦 Vladislav “arch” Svistov
  • 🇺🇦 Vladislav “TheVs” Moroz (menadżer)
  • 🇧🇾 Dmitry “SmartSeven” Smartselov (trener)
  • 🇩🇪 Nick “Dracon” Andreev (analityk)