IzakTV

Strona główna » Neo i TaZ już jutro ogłoszą swój nowy projekt podczas specjalnej konferencji!

Neo i TaZ już jutro ogłoszą swój nowy projekt podczas specjalnej konferencji!

Autor: Michał Maćkowski
NEO

Ostatnie tygodnie to ciągłe spekulacje na temat najnowszego projektu dwóch dobrze nam znanych twarzy na polskiej scenie. Mowa tutaj oczywiście o Neo i TaZ’ie, którzy już jutro na specjalnej konferencji ogłoszą swój nowy projekt esportowy, który będzie nosił nazwę HONORIS.

Już od tygodnia wiedzieliśmy, że osiemnastego maja Wiktor “TaZ” Wojtaz oraz Filip “Neo” Kubski ogłoszą swój nowy projekt. Jednak dzisiaj dowiedzieliśmy się, że ogłoszenie projektu o nazwie HONORIS odbędzie się na specjalnej konferencji, którą będziecie mogli oglądać na fanpage’u.

Wszystko na to wskazuję, że HONORIS będzie nową organizacją dla drużyny TaZa i Filipa. Według doniesień w składzie obok dwóch legend zagrają Kamil reiko” Cegiełko, Wojciech “Prism” Zięba oraz były reprezentant Illuminar Daniel “STOMP” Płomiński.

Oficjalny start projektu rozpocznie się już jutro o godzinie 18:00. Konferencję możecie śledzić na fanpage’u HONORIS, a o całym projekcie opowiedzą oczywiście Wiktor “TaZ” Wojtas oraz Filip “Neo” Kubski. Więcej informacji na temat HONORIS znajdziecie tutaj.