IzakTV

Strona główna » Nie mogło być inaczej! s1mple najlepszym zawodnikiem ESL Pro League 14

Nie mogło być inaczej! s1mple najlepszym zawodnikiem ESL Pro League 14

Autor: Michał Maćkowski

Czternasty sezon ESL Pro League już za nami, a tytuł najlepszego zawodnika nie mógł powędrować do nikogo innego! Aleksandr “⁠s1mple⁠” Kostyliev zgarnął kolejne MVP przyznawane przez portal HLTV.

Żyjemy w erze prawdziwego boga CS:GO, jakim jest Aleksandr “s1mple” Kostyliev. Reprezentant Natus Vincere pokazuje niesamowitą formę praktycznie przez cały czas, co udowadnia na każdej mapie i turnieju. Tym razem Ukrainiec ponownie został wybrany najlepszym zawodnikiem i zgarnął kolejną statuetkę od portalu HLTV!

Szesnasta nagroda powędrowała na półkę niesamowitego Ukraińca, który poprowadził swój zespół do triumfu w czternastym sezonie ESL Pro League i wygrał wiele indywidualnych rankingów. Gwiazda Natus Vincere cały turniej zakończyła z ratingiem 1.35 i tylko na trzech mapach miała mniej zabójstw niż śmierci. Co ciekawe 23-letni zawodnik zabijał średnio 0.88 wroga na rundę.

Przeczytaj więcej – Natus Vincere wygrywa 14. sezon ESL Pro League i wzbogaca się o milion dolarów!

Dominacja Ukraińca w indywidualnych statystykach widoczna była na całym turnieju, ale także na poprzednich. Nagrodę za najlepszego zawodnika Aleksandr “s1mple” Kostyliev otrzymał także na ostatnich dwóch turniejach – IEM Cologne oraz StarLadder CIS RMR. Dla gracza Natus Vincere to już szesnasta indywidualna nagroda przyznawana przez portal HLTV.