IzakTV

Strona główna » Niech ten MDL się już skończy- ostatnie mecze Polaków w internetowej lidze

Niech ten MDL się już skończy- ostatnie mecze Polaków w internetowej lidze

Autor: Kamil Kowala
Illuminar

Przygnębiająca przygoda polskich drużyn z ESEA MDL powoli dobiega końca. Co prawda zarówno x-kom AGO, jak i Illuminar wciąż mają szanse na awans do kolejnej fazy, jednakże nie są one zbyt wysokie. Oba składy zakończą dziś swojego wyczerpujące zmagania w internetowej lidze, a na dodatek w czterech starciach o życie zobaczymy graczy Virtus.pro, którym po tej przeprawie zostanie do odbębnienia jeden mecz.

Jastrzębie w bezpośredniej walce o awans podejmą rywala zza wschodniej granicy, czyli pro100. Zwycięstwo Polaków nie zagwarantuje im jednak bytu w play-offach, ponieważ przeciwnik ciągle będzie miał dwie szanse na odwrócenie scenariusza. Zdecydowanie więcej pracy będą dziś mieli zawodnicy Illuminar Gaming, którzy również pożegnają się dziś z rundą zasadniczą trzydziestego drugiego sezonu ESEA MDL. Podobnie jak w przypadku AGO, nawet komplet zwycięstw nie zapewni nadwiślańskiej formacji spokoju, jeśli chodzi o promocję do kolejnej fazy. Przeciwnicy również nie złożą broni, bo wśród nich znajdują się, chociażby Virtus.pro, czy Japaleno, które walczą o utrzymanie w lidze.

Niedźwiedzie poza potyczką z gwardią Pawła “innocenta“ Mocka zmierzą się z trzema innymi ekipami. Zadanie będzie arcytrudne, bo na drodze rodzimej drużyny staną AVANGAR, Movistar Riders oraz Demise, które jest bezpośrednim rywalem VP w wyścigu o uniknięcie spadku.

Harmonogram:

  • Virtus.pro vs Movistar Riders – 16:00 (Inferno, transmisja)
  • Virtus.pro vs AVANGAR – 17:00 (Train)
  • x-kom AGO vs pro100 – 17:00 (Train, transmisja)
  • Illuminar Gaming vs Japaleno – 17:00 (Mirage, transmisja)
  • Virtus.pro vs Demise – 18:30 (Inferno, transmisja)
  • Illuminar Gaming vs Team Spirit – 19:00 (Nuke, transmisja)
  • Virtus.pro vs Illuminar Gaming – 20:00 (Nuke, transmisja)