IzakTV

Strona główna » Niedziela pod znakiem hitowych starć we Flashpoincie. W akcji m.in. NiP i Astralis!

Niedziela pod znakiem hitowych starć we Flashpoincie. W akcji m.in. NiP i Astralis!

Autor: Marcin Kapusta

Niedziela na scenie CS:GO zapowiada się naprawdę ciekawie. Przed nami półfinały górnej drabinki Flashpointa, w których zmierzą się m.in. NiP oraz Astralis!

Przez ostatnie dni zmagania toczyły się w dolnym szczeblu rozgrywkowym, gdzie rywalizowało Anonymo Esports. Polacy wyeliminowali co prawda HYENAS Markusa “Kjaerbyego” Kjaerbyego, lecz dzisiaj w nocy uznali wyższość francuskich kuców z DBL PONEY. Oprócz Snaxa i spółki, z marzeniami o dalszą grę pożegnali się m.in. zawodnicy FaZe Clanu, compLexity, FPX czy OG.

Dzisiaj powracamy do górnej drabinki, w której czekają nas nie lada gratki. O 18:00 Astralis podejmie mousesports, będące ostatnio w fenomenalnej formie. Ten czynnik powoduje, że ekipa Robina “ropza” Koola będzie uważana za faworytów. Nie możemy jednak zapominać, że Duńczycy nadal są silni, mimo braku gwiazdorskiego snajpera w składzie. Obrazuje to wygrana na OG Esports i DBL PONEY.

O 21:00 czeka nas najciekawszy pojedynek dzisiejszego dnia. Ninjas in Pyjamas Nicolaia “dev1ce’a” Reedtza podejmie G2 Esports, które z Nikolą “NiKo” Kovaćs w końcu wygląda groźnie. Europejsko-bałkański zespół wygrał przecież z FaZe Clanem i wyżej notowanym Heroic, które obecnie jest trzecią najwyżej sklasyfikowaną drużyną świata. Z kolei Skandynawowie po rewanżu pokonali naszych rodaków z Anonymo Esports, jednak musieli się sporo namęczyć. Krople potu polały się również w starciu z FunPlus Phoenix, które było bardzo zacięte, jednak ostatecznie padło łupem NiP-u.

Niedzielny harmonogram spotkań w ramach trzeciego sezonu Flashpointa prezentuje się następująco:

  • 18:00 | 🇩🇰 Astralis vs mousesports 🇪🇺 – BO3
  • 21:00 | 🇸🇪 Ninjas in Pyjamas vs G2 Esports 🇪🇺 – BO3