IzakTV

Strona główna » Niedziela z CS-owymi spotkaniami w tle. Dziś w akcji m.in. miks SZPERA i hadesa oraz ex-Pompa Team!

Niedziela z CS-owymi spotkaniami w tle. Dziś w akcji m.in. miks SZPERA i hadesa oraz ex-Pompa Team!

Autor: Marcin Kapusta

Aktualnie na profesjonalnych serwerach CS:GO panuje cisza z uwagi na trwającą przerwę wakacyjną. Niemniej jednak dziś dawkę emocji zafunduje nam m.in. miks SZPERA i ex-Pompa Team!

Równo o 16:00 rozegrają się dwa spotkania z udziałem naszych rodaków. W ramach półfinałów europejskiego ESEA Summer 2021 Cash Cup 3 ex-Pompa Bartosza “baljsa” Mikołajewicza i Patryka “Demho” Tomaszewskiego podejmie Team Finest, którego barw bronią Tomasz “phr” Wójcik oraz Piotr “morelz” Taterka. Na serwerze zabraknie jednak morelza, w którego buty wejdzie były reprezentant Endpoint, Robin “robiin” Sjögren. Równolegle będzie toczył się pojedynek z udziałem KHAN Ioanna “Edwarda” Sukharieva i polskiego miksu o chwytliwej nazwie Dolej Miodu. Jego częścią są Grzegorz “SZPERO” Dziamałek, Wiktor “mynio” Kruk, Olek “hades” Miśkiewicz, Kamil “KEi” Pietkun oraz Piotr “nawrot” Nawrocki. Można więc powiedzieć, że miks ten opiera się na rdzeniu dawnej Wisły All In! Games Kraków.

Ale to nie koniec wrażeń, ponieważ o 18:00 rozpocznie się starcie mouz NXT z VP.Prodigy w pierwszym sezonie WePlay! Academy League. Obecnie drużyna Kamila “siuhego” Szkaradka i Huberta “Szejna” Światłego, w turnieju zrzeszającym najlepsze CS-owe akademie, posiada bilans 4-2.

Harmonogram niedzielnych spotkań z udziałem Polaków:

  • 16:00 | ex-Pompa vs Team Finest – BO3 [Transmisja]
  • 16:00 | Dolej Miodu vs KHAN Esports – BO3 [Transmisja]
  • 18:00 | mouz NXT vs VP.Prodigy – BO1 [Transmisja]