IzakTV

Strona główna » Niespodzianek nie brakuje; FaZe oraz Complexity z awansem do fazy pucharowej IEM Beijing

Niespodzianek nie brakuje; FaZe oraz Complexity z awansem do fazy pucharowej IEM Beijing

Autor: Michał Maćkowski

IEM Beijing, czyli kolejny duży turnieju z najlepszymi drużynami na świecie przyniósł nam już niespodzianki. Jako pierwsi do fazy pucharowej awansowali reprezentanci FaZe oraz Complexity. 

IEM Beijing przyniósł nam już dwie niespodzianki. FaZe, które na ostatnim turnieju otrzymało od wszystkich oklep, tym razem jako jedna dwóch pierwszych drużyn awansowała do fazy play-off. W ślady ekipy Olofa “olofmeistera” Kajbjera poszli także reprezentanci Complexity.

Pierwsze faza turnieju w grupie A i już możemy mówić o niespodziankach. Pierwsi awans wywalczyli gracze FaZe, którzy w swoim pierwszym pojedynku pokonali OG. Jednak pokonanie zespołu Mateusza “manntu” Wilczewskiego nie była przypadkiem, bo w kolejnym spotkaniu Helvijs “broky” Saukants i spółka zrzucili do dolnej drabinki Vitality, pieczętując swój awans.

Kilka godzin później awans zgarnęło także Complexity, którzy w ostatnim spotkaniu rundy otwierającej pokonali fnatic. Na Szwedach zespół Justina “jks” Savage nie zaprzestał i w swoim drugim meczu pokonał Natus Vincere, awansującym tym do play-offów.

Już jutro w pierwszym spotkaniu eliminującym zobaczymy Spirit, które podejmie OG. Kilka godzin później na serwerze zawitają zawodnicy fnatic oraz Mad Lions. Wszystkie spotkania w ramach IEM Beijing możecie oglądać na kanale Polsat Games 2.