IzakTV

Strona główna » Niespodzianki nie zabrakło! Duety Gruby&Markoś oraz innocent&Kylar zagrają w finale x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League

Niespodzianki nie zabrakło! Duety Gruby&Markoś oraz innocent&Kylar zagrają w finale x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League

Autor: Michał Maćkowski
innocent

Za nami półfinałowe pojedynki w ramach x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League. Do wielkiego finału awansowały czarne konie turnieju, czyli Gruby&Markoś oraz niespodziewany duet innocent&Kylar, który pokonał w finale faworytów do zwycięstwa całego turnieju.

Pierwszy półfinał nie przyniósł nam zaciętego pojedynku, bowiem na pistolach pasha oraz Snax nie radzili sobie najlepiej. Gruby&Markoś na spokojnie, bez większych podjazdów radzili sobie z byłymi graczami Virtus.pro. Na drugiej mapie, Nuke wybranej przez byłych zawodników X-KOM AGO oraz AVEZ również nie oglądaliśmy zaciętego pojedynku, bowiem gospodarze tej mapy byli dobrze przygotowani, z czym nie radzili sobie zbytnio pasha i Snax. Ostatecznie to Gruby i Markoś wygrali 2:0 i awansowali do wielkiego finału, a dobrzy przyjaciele z VP powalczą o trzecie miejsce.

W drugim półfinale doczekaliśmy się niespodzianki i trzymapowej rywalizacji. Na początku duety innocent&Kylar oraz MICHU&dycha starli się na mapie z samymi pistoletami. O dziwo tutaj reprezentanci Anonymo pokazali się lepiej od faworytów i wygrali do 11. Następnie zawodnicy przenieśli się na awp_indie, gdzie udało się Michałowi i Pawłowi wyrównać. Jednak ostatecznie na ostatniej mapie – aim_mapie innocent i Kylar wygrali do dwunastu, cały pojedynek 2:1.

Na turnieju nie brakuje pozytywnych emocji, które możecie obejrzeć na poniższych skrótach.


Już za chwilę w grze po raz ostatni zobaczymy Snaxa oraz pashę, którzy powalczą z Michem oraz dychą o trzecie miejsce. Natomiast po tym pojedynku doczekamy się głównego starcia pomiędzy zawodnikami Anonymo a Grubym i Markosiem. Wszystkie spotkania z x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League możecie oglądać tutaj.