IzakTV

Strona główna » Niestety esport dziś przegrał – społeczność komentuje porażkę Anonymo z Ninjas in Pyjamas

Niestety esport dziś przegrał – społeczność komentuje porażkę Anonymo z Ninjas in Pyjamas

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Niestety stało się chyba najgorsze, bowiem Anonymo przegrało swoje “drugie” spotkanie z Ninjas in Pyjamas i spadło do dolnej drabinki Flashpoint 3. Po spotkaniu nie zabrakło sporych dyskusji na portalach społecznościowych. 

Zacznijmy jednak od tego czym żyła dzisiaj cała esportowa polska. Anonymo rozgrywało po raz drugi mapę Mirage z Ninjas in Pyjamas. Niestety Polacy rzutem na taśmę przegrali ze Szwedami co poskutkowało spadnięciem do dolnej drabinki. Od razu po porażce naszych rodaków rozpoczęły się gorące dyskusje na portalach społecznościowych, w których udział brał praktycznie cały esportowy świat. Słowa otuchy w kierunku reprezentantów Anonymo spływają z każdego zakątka Ziemi.

Naszą podróż po gorących dyskusjach rozpocznijmy od słów, które chyba najczęściej pojawiały się na polskich profilach społeczności. Dziś niestety przegrał esport, tak w skrócie kibice i osoby znane nam ze środowiska esportowego skomentowały porażkę polskiej drużyny.

Nie zabrakło także głosów, że Ninjas in Pyjamas nie przegrało ostatniego spotkania przez utraty pakietów. Tak sądzi nie tylko Piotr “Izak” Skowyrskie a spora część światowego esportowego podwórka.

Za Polakami był dzisiaj także Duncan “Thorin” Shields, który z pewnością skradł dzisiaj serca wielu polskich kibiców prześmiewczymi wpisami. Niektórzy z kibiców już przyznają kontrowersyjnemu działaczowi polski paszport.

Na sam koniec pamiętajmy jednak o szacunku do przeciwnika i zachowaniu kultury osobistej. O to proszą między innymi gracze Anonymo, w tym Paweł “Innocent” Mocek.

Polacy wrócą do gry już dzisiaj w dolnej drabince, gdzie zmierzą się z HYENAS. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:00 i transmitowane będzie na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.