NiKo z FaZe numerem dwa w rankingu HLTV

Autor: Patryk Gwarek

W zeszłym roku zawodnik FaZe uplasował się na 11. miejscu. Obecnie poprzez swój ogromny progres wzrosło i jego miejsce w gronie najlepszych. NiKo został drugim najlepszym graczem 2017 według HLTV.

NiKo w trakcie finałów EPL wspomniał, że chce być legendą jak NEO i jak widać – konsekwentnie dąży do spełniania swojego celu. Bycie jednym z lepszych aimerów na pewno mu w tym pomaga, dlatego też jest doceniany przez organizatorów. MVP z tak dużych turniejów – SL Starseries czy ESL New York mówi samo za siebie. Dla NiKo 2017 rok był przede wszystkim rokiem lepszych zmian, to wtedy sfinalizowano transfer z mousesports do FaZe, w którym do woli rozwija swoje pokłady skilla. Również osiągnięcia drużynowe wprawiają w zdumienie – cztery złote trofea. Warto tutaj podkreślić turniej w Meksyku – ECS S4, gdzie na koniec roku pokazał niesamowitą grę i wywalczył razem ze swoją brygadą zasłużoną pierwszą lokatę.

Poniżej możemy przeczytać przemyślenia Bośniaka.

Jutro poznamy zwycięzce rankingu. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to zawodnik SK – Marcelo “coldzera” David , który był i jest “maszyną do fragów”.