Ninjas in Pyjamas gładko pokonuje OpTiC Gaming

Świetny wynik Ninjas in Pyjamas w meczu z OpTiC Gaming. Obyło się bez większego zaskoczenia i faworyci tego spotkania poradzili sobie całkiem nieźle.

Dust2 było miejscem starć obu drużyn. Początek to pistoletówka po stronie Ninjas, a także następne rundy. Nic dziwnego – Szwedzi od zawsze rewelacyjnie prezentowali się na klasyku z 1.6. Udało im się resetować fundusze przeciwnika raz za razem – OpTiC tylko raz było bliskie rozbrojenia bomby, jednak stanislawowi zabrakło defuse’a. NiP kontynuował swoją dominację, aż do wyniku 8:0, kiedy zawodnicy z Ameryki Północnej poprosili o przerwę. Tutaj wygrali w końcu swoją pierwszą rundę. Pauza wyraźnie im pomogła, gra nareszcie wyglądała na poukładaną i przemyślaną. Przynajmniej na kilka następnych rund, bowiem Ninjas in Pyjamas do końca pierwszej połowy prowadziło 11:4.

Druga połowa poszła Szwedom już raczej gładko. Wygrana pistoletówka, a potem błyskawicznie powstrzymywanie rushów przeciwnika szybko zbliżyło ich do zwycięstwa w tym meczu. OpTiC rozpaczliwie próbowało całą drużyną wpakowywać się na bombsajty, co kończyło się dla nich drastycznie. Stracili wszystkie pomysły na drugą połowę, przez co to spotkanie zakończyło się równie szybko, jak się zaczęło. Wynik 16-4 wystarczył, by Ninjas in Pyjamas zdobyło swój pierwszy punkt w grupie B ESL One Cologne 2016.

Następne spotkanie to walka Francuzów z EnVyUs z Amerykanami z Team Liquid.

Stream angielski: TUTAJ

Stream polski: TUTAJ

Wszystkie informacje dotyczące ESL One Cologne 2016, o grupach, rozpisce, a także o samych szczegółach znajdziecie klikając w ten link.