IzakTV

Strona główna » Nioh: The Complete Edition oraz Sheltered za darmo na EPIC Games Store!

Nioh: The Complete Edition oraz Sheltered za darmo na EPIC Games Store!

Autor: Michał Maćkowski

Z grubą promocją ponownie wleciał EPIC Games Store! Tym razem za darmo w sklepie do najbliższego czwartku (16 września) użytkownicy mogą odebrać Nioh: The Complete Edition oraz Sheltered.

Przez ostatnie tygodnie EPIC Games Store rozpieszczał swoich użytkowników. Dwa tygodnie temu za darmo można było otrzymać Saints Row: The Third Remastered, a jeszcze wcześniej bardzo ceniony tytuł A Plague Tale: Innocence.

Teraz najnowsza promocja także przyniosła użytkownikom naprawdę dwa ciekawe tytuły, w tym grę wartą aktualnie około 180 złotych na EPIC Games Store. Mowa tutaj o Nioh: The Complete Edition, czyli brutalnej grze akcji i RPG, w której wcielamy się w Samuraja i przedostajemy się do brzegów Japonii, gdzie aby znaleźć tego czego szukamy, musimy przedrzeć się przez zastępy wojowników. Produkcja KOEI TECMO GAMES swoją premierą miała w lutym 2017 roku!

Oprócz Nioh: The Complete Edition za darmo do czwartku (16 września) gracze mogą odebrać również Sheltered, czyli grę survivalową o zarządzaniu schronem. Naszym zadaniem  jest ochrona czteroosobowej rodziny, która trafiła do opuszczonego schronu po globalnej zagładzie.

Obydwa tytuły możecie za darmo odebrać na EPIC Games Store do 16 września.