IzakTV

Strona główna » Nitro z ponownym, permanentnym banem na Twitchu

Nitro z ponownym, permanentnym banem na Twitchu

Autor: Krzysztof Sarna

Na Twitchu nie ma miejsca na nudę. Dowodem tej tezy są bany dla streamerów. Tak się akurat złożyło, że Nitro otrzymał kolejną blokadę. 

Tak. Dobrze czytacie. Nitro został po raz kolejny zbanowany na Twitchu. Cała sytuacja jest o tyle abstrakcyjna, że Górski dopiero co został odbanowany. 

Żeby jednak dobrze zrozumieć cały kontekst tej sytuacji, musimy cofnąć się do 17 maja. To właśnie wtedy NitroZyniak otrzymał blokadę na swoje konto. Przez długi czas twórca był wyłączony z Twitcha i nadawał na drugim kanale na YouTube. Dopiero 11 lipca za pośrednictwem swojego Twittera 26-latek poinformował, że kanał został odbanowany.

W praktyce Nitro nie mógł się długo cieszyć wolnością. Jednak co wydaje się najważniejsze – został od ukarany nie ze swojej winy. Podczas rozgrywki w League of Legends wraz z Rafałem “Takefun’em” Górniakiem to właśnie jego kolega powiedział słowa, których cytować nie będziemy, ale usłyszeć je możecie własnie na tym urywku.

W czystej teorii TheNitroZyniak otrzymał permanentnego bana. Jednak jak widzimy na załączonym obrazku, streamer może się od niego odwołać. Czy to zrobi? Czas pokaże.