IzakTV

Strona główna » Nowa drużyna starka wygrywa kwalifikacje do LOOT.BET Smack My Beach

Nowa drużyna starka wygrywa kwalifikacje do LOOT.BET Smack My Beach

Autor: Krystian Terpiński
stark

Krzysztof “stark” Lewandrowski nie musiał zbyt długo czekać na pierwszy sukces po odejściu z AVEZ Esport. Miksowa drużyna Polaka o nazwie Cats zakwalifikowała się do LOOT.BET Smack My Beach Cup.

LOOT.BET Smack My Beach Cup to ogłoszony niedawno turniej online z pulą nagród o wartości 15.000 dolarów. Stark nie będzie jedynym Polakiem biorącym udział w zawodach, wszak bezpośrednie zaproszenie otrzymały takie ekipy jak Virtus.pro, Aristocracy czy x-kom team.

Miksowy skład drogę do zwycięstwa w kwalifikacjach rozpoczął od zwycięstwa nad Copenhagen Flames wynikiem 2-1. W półfinale na drużynę dowodzoną przez Nikole “Lobanjica” Mijomanovića czekało duńskie Ambush, które wcześniej rozprawiło się z polskim miksem Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego, Youngsters. Stark i spółka nie pozostawili swojemu rywalowi żadnych złudzeń i już po dwóch mapach mogli cieszyć się z awansu na główną część imprezy.

Drugą europejską formacją, której udało się wywalczyć miejsce w turnieju, jest BLUEJAYS, które już niedługo zobaczymy między innymi na kieleckich kwalifikacjach do Good Game League 2019.

Dwa pozostałe sloty przypadną z kolei dwóm drużynom z regionu CIS, które powalczą między sobą pomiędzy 13 a 17 czerwca.

Lista zespołów biorących udział w LOOT.BET Smack My Beach Cup prezentuje się w następujący sposób:

AVANGARAristocracy
Virtus.proVega Squadron
Trickedx-kom team
ChaosSharks
GamerLegionNemiga
DreamEatersforZe
CatsBLUEJAYS
Kwalifikacje CISKwalifikacje CIS