IzakTV

Strona główna » Nowa mapa zawita do Among Us początkiem przyszłego roku

Nowa mapa zawita do Among Us początkiem przyszłego roku

Autor: Michał Maćkowski
Among Us

Among Us, czyli jedna z najpopularniejszych gier tego roku otrzyma nową mapę. Tym razem zadania, ale i eliminacje będziemy mogli wykonywać w sterowcu.

Nie ma co ukrywać, że Among Us to jedna, jak i nie najpopularniejsza gra kończącego się już roku 2020. Produkcja InnerSloth podbija nie tylko platformę Steam, ale również telefony. Gra dostępna jest przecież na smartphony za darmo.

Początkiem przyszłego roku do Among Us zawita kolejna mapa – The Airship, która została zaprezentowana na gali The Games Awards 2020. To właśnie na tej gali minionej nocy gra od InnerSloth  otrzymała dwie statuetki za – najlepszą grę sieciową oraz mobilną.

Jak sama nazwa wskazuję, nowa mapa będzie zlokalizowana w sterowcu. Jednak to nie koniec nowości, jakie zostaną wprowadzone do gry. Na nowej mapie otrzymamy również nowe zadania, możliwość przemieszczania się między poziomami oraz świeżutkie animacje zabijania. Trailer nowej mapy możecie zobaczyć w specjalnie przygotowanym filmiku z okazji The Games Awards 2020.