IzakTV

Strona główna » Nowa operacja zawita niedługo do CS:GO?

Nowa operacja zawita niedługo do CS:GO?

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Najnowsze informacje dla graczy CS:GO na pewno są dobre. Według insiderów już niedługo do gry ma trafić nowa operacja, która być może będzie miała motyw zimy.

Valve od kilku dobrych tygodni zaszyło się w swojej norze i nie wychyla nawet małej główki. Ostatnie aktualizacje pojawiły się 16 i 14 października, z czego ta pierwsza praktycznie niewidoczna. Teraz być może zagadka dotyczącą nieobecności nowych aktualizacji została rozwiązana.

Według informacji dziesiąta operacja może trafić na serwery CS:GO już w ciągu najbliższego tygodnia. Użytkownik Twittera Hollandje97 zauważył, że plikach gry pojawiły się dane dotyczące nowej operacji, tak jak to było w przypadku przepustki Shattered Web.

Atmosferę pod wpisem podkręcił Nors3, który poinformował. że dziesiąta operacja jest już potwierdzona przez Valve i ma trafić na serwery w najbliższym lub w następnym tygodniu. Na dodatek najnowsza operacja może być w sceneriach zimowych, co mogą sugerować słowa – ,,Brace yourselves, winter is coming” czyli ,,przygotuj się, zima nadchodzi”.

Nowa operacja mogłaby przynieść nam także nową mapę do CS:GO, która być może zawitałaby do oficjalnej puli map turniejowych. Mowa tutaj o bardzo popularnym Tuscanie, który we wrześniu i październiku przechodził fazę testów. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Nie ma co ukrywać, że szum wokół CS:GO nie był ostatnio pozytywny. Najpierw wielu trenerów otrzymało bana za używanie buga na profesjonalnej scenie, a następnie gracze z Australii również otrzymali zakazy, jednak tym razem za obstawianie spotkań. Mamy nadzieję, że wreszcie szum wokół produkcji Valve i nowej operacji zostanie odebrany z dobrym akcentem.