IzakTV

Strona główna » Wiemy jak wygląda nowy Cache! Gigantyczna przebudowa mapy!

Wiemy jak wygląda nowy Cache! Gigantyczna przebudowa mapy!

Autor: Kamil Kowala
Cache

Równo pół roku temu Cache wyleciał z puli aktywnych map turniejowych, a jego miejsce zastąpiło Vertigo. Od tamtej pory jego pierwotni twórcy ciężko pracowali nad nową odsłoną, której efekty poznaliśmy przed chwilą. Odświeżony de_cache przynosi mnóstwo gigantycznych zmian nie tylko wizualnych, ale również wywracających do góry nogami rozgrywkę. 

Zanim przejdziemy jednak do wyglądu “dziecka“ Shawna “FMPONE“ Snellinga, warto wspomnieć o potencjalnym terminie premiery w grze. Sam autor wypowiedział się w mediach społecznościowych, że Cache na stałe do gry wejdzie w październiku, dementując przy tym plotki, jakoby miało to nastąpić już dziś po meczu pokazowym. Cały miesiąc to dosyć długi okres, aczkolwiek co czujniejsi wykryli już pewną zależność. Co roku dnia 11 października do gry wprowadzane były nowe odsłony lub premierowe pola bitwy. Jedni powiedzą, że to zbieg okoliczności, natomiast inni uznają to za niezaprzeczalny znak. Nie wiadomo, czy 12 dni wystarczy ekipie pracującej na uwzględnienie wszystkich wskazówek społeczności po dzisiejszym showmatchu. Jeżeli jednak miałbym zapisać w kalendarzu jedną datę w kalendarzu, jako potencjalny powrót do gry, to byłaby właśnie ta.

Edit: Twórca wstępnie zapowiedział premierę na 10 października.

Twórcy de_cache:

Miejscem, w którym ułatwiliśmy rozgrywkę antyterrorystom, jest zdecydowanie środek. Otrzymywaliśmy wiele informacji od profesjonalnych zawodników, że przytrzymanie tej pozycji jest problematyczne, więc mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej.

Mam nadzieję, że zobaczycie potencjał, jaki ma Cache, aby zostać jedną z najlepszych map w historii Counter Strike’u.

 

Teraz przejdźmy wreszcie do sedna, czyli tego, jak odświeżony Cache właściwie wygląda. Zmieniła się szata graficzna całej mapy, dokładnie tak, jak to było w przypadku Dusta2 i Inferno. Na pierwszy rzut oka można spostrzec również przemieszczenie niektórych obiektów na mapie i kosmetyczne poprawki miejscówek.

 

RESP CT:

RESP CT

RESP TERRO:

RESP T

BOMBSITE A:

BS A

 

BOMBSITE B:

Cache

ŚRODEK:

Cache\

INNE POZYCJE:

Cache

Cache

 

Kilka nowych miejscówek oraz granatów:

 

Wszystkie ciekawostki związane z tą mapą pojawią się w naszym serwisie, a sam wpis będzie aktualizowany, więc polecamy jeszcze tu zajrzeć. Jeżeli chcecie zobaczyć Cache’a w akcji, to w tym momencie profesjonaliści rozgrywają na nim showmatch na oficjalnym kanale ESL.