IzakTV

Strona główna » Nowy skład G2 Esports na finały piątego sezonu ECS. Na pokładzie m.in. shox oraz Ex6TenZ

Nowy skład G2 Esports na finały piątego sezonu ECS. Na pokładzie m.in. shox oraz Ex6TenZ

Autor: Michał Maćkowski

Plotki okazały się prawdą i G2 zaprezentowało swój nowy skład. W drużynie zobaczymy m.in. Richarda “shoxa” Papillona, który trzy miesiące temu został odsunięty od składu.

O nowym składzie G2 Esports mówiło się już od kilku miesięcy, jednak wiele osób uważało to za czystą plotkę. Jak widzimy, wszystkie doniesienia się potwierdziły i do składu powraca m.in. Richard shox” Papillon, który w marcu poddał się operacji nadgarstka i został zastąpiony przez Óscara mixwella” Cañellasa

Zmiana nie wyszła na dobrze drużynie G2 Esports, dlatego powstał odświeżony skład, na zbliżające się finały piątego sezonu ECS. W nowym zespole oprócz powracającego shoxa zobaczymy również Edouard SmithZz Dubourdeaux, który niedawno zrezygnował z funkcji trenera. Do składu dołączają również Kenny kennyS Schrub oraz Alexandre bodyy Pianaro, czyli dwójka graczy, którzy wraz z zespołem wywalczyli status legendy podczas Eleague Major. Drużynę podczas finałów piątego sezonu ECS uzupełni Kévin “Ex6TenZ Droolans, który będzie zmiennikiem i prowadzącym zespołu.

Na listę transferową wylądowali Dan “apEX” Madesclaire oraz Nathan “NBK-“ Schmitt, który pierwotnie miał uzupełnić nowy zespół, jednak większość graczy nie chciała z nim grać. Dwójka doświadczonych Francuzów czeka aktualnie na propozycję.

Nowa drużyna G2 Esports  już 8 czerwca rozpocznie walkę na finałach piątego sezonu ECS, gdzie zmierzą się w grupie z FaZe, Luminosity oraz NRG, które podczas niedawno zakończonego StarSeries I-League Season 5 zajęło drugie miejsce, przegrywając w finale na Natus Vincere.

Nowy skład G2 Esports:

  • Richard shox Papillon
  • Kenny kennyS Schrub
  • Alexandre bodyy Pianaro
  • Edouard SmithZz Dubourdeaux
  • Kévin Ex6TenZ Droolans (stand-in)