IzakTV

Strona główna » Obduction i Offworld Trading Company dostępne za darmo na EPIC Games Store

Obduction i Offworld Trading Company dostępne za darmo na EPIC Games Store

Autor: Krzysztof Sarna

Czwartki dla kolekcjonerów gier to święto. Związane są oczywiście z platformą EPIC Games Store, która nieustannie rozdaje gry albo grę. Dziś padło na liczbę mnogą, bo gracze mogą się zaopatrzyć w Obduction oraz Offworld Trading Company.

Zanim jednak przejdziemy do gwoździ programu, to przypomnijmy, że przez miniony tydzień mogliśmy za darmo odebrać Bridge Constructor: The Walking Dead, a także Irocnast. Spoglądając po statystykach, wydaje się, że przynajmniej naszym czytelnikom przypadły do gustu te tytuły. Przyjrzymy się zatem co oferuje Obduction i Offworld Trading Company.

A więc zacznijmy od Obduction. To gra autorstwa Cyan, która premierę miała 24 sierpnia 2016 roku. Jest to pierwszoosobowa gra przygodowa, która zawiera w sobie elementy logiczne. 

Z kolei drugim tytułem, na który jednocześnie warto zwrócić uwagę jest Offworld Trading Company. Dzieło to zostało wydane przez Mohawk Games i jest jeszcze stosunkowo młode, a to ze względu na datę publikacji – 27 lutego 2020 roku. Jest to strategia ekonomiczna, której akcja jest osadzona na Marsie. W rozgrywce będziemy walczyć o pozycję na planecie. Jednak główną bronią nie będą pistolety, a nieubłagalna siła rynku. Poprzez to, że Mars został skolonizowany – toczy się walka pomiędzy koroporacjami.

Na odebranie tych gier za darmo mamy tydzień, a dokładniej do czwartku, 12 lipca do godziny 17:00. Obduction znajdziecie pod tym odnośnikiem, a Offworld Trading Company pod tym. Wiadomo także, jakie gry pojawią się za tydzień. Tymi będą Defense Grid: The Awakening oraz Verdun.